שתף קטע נבחר

הפריימריס בליכוד: דוגמניות נשכרו כדי לקדם מועמדים

מסתבר כי "חנדלעך" של דוגמניות עושים נפלאות לבוחרי הליכוד: עובדה, מישהו שילם להן כדי ללוות את המועמדים בגני התערוכה. אחת הדוגמניות: "מישהו אמר לי שגם אם הייתי מחלקת מדבקות של שריד הוא היה מסכים להדביק אחת"

שמענו כבר על הנקניקיות, הפיצות, והבירה שחולקה חינם בפריימריס בליכוד. אבל חברי הליכוד לא הסתפקו במזון ובשירים, וטרחו לקשט את המועמדים גם בנשים יפות.
במהלך הפריימריס נראו לא מעט נשים צעירות ויפות מסתובבות בקרב הפעילים. מתברר כי לא מדובר בחברות מרכז חדשות, אלא בדוגמניות שנשכרו לצרכי קישוט. המועמדים אליהם התלוו הדוגמניות טוענים כי לא הם ששכרו את הדוגמניות. ייתכן אם כך, שמישהו עשה זאת עבורם.
אחד מבעלי סוכנות הדוגמניות והמשחק "ליאון" מקרית ביאליק, אבי בנימיני, מספר: "צלצלו אלינו וביקשו מאתנו בנות כדי לעודד את הבוחרים להצביע. הבקשה הייתה למשוך מה שיותר תשומת לב אל המועמד. אחר כך זה עבר בין המחנות ועוד מועמדים, כולל נשים שביקשו בנות משלהם, בסוף כבר לא היה לנו את מי להביא".
בסך הכל כ-30 בנות הגיעו לגני התערוכה באחת עשרה בבוקר, ומייד עוררו תשומת לב. לטענת בנימיני הן פוזרו למטות של צחי הנגבי, ציפי ליבני וסילבן שלום, הולבשו בחולצות של פעילי המועמד, התלוו לפמלייתו ופיזרו חיוכים לכל עבר.
"אני הלכתי עם עוד שתי דוגמניות", סיפרה לירון חלד בת 17 וחצי, אחת מהבנות הרשומות בסוכנות, "שלושתנו תומכות של סילבן שלום אז התחברנו אליו. עברנו בין כל הדוכנים וכל הזמן העירו לנו הערות. חילקנו סטיקרים, פליירים, מסטיקים, דולרים, הדבקנו מדבקות על חולצות של אנשים. מישהו שהדבקתי עליו אחת אמר לי שהוא חושב שגם אם הייתי מחלקת מדבקות של יוסי שריד הוא היה מסכים להדביק אחת".
מהסוכנות נמסר כי ביקוש לנוכחות של דוגמניות באירועים שונים, על מנת לשפר את תדמית האירוע, היא נפוצה, אך אינה שכיחה בתחום האירועים הפוליטיים דווקא. "אנחנו לא משתייכים לשום מחנה פוליטי", אומר בנימיני. "התבקשנו לספק שירות מקצועי וזה מה שעשינו".
שרון אחדות, דובר מטה צחי הנגבי, מסר ל-ynet כי לא ידוע לו על דוגמניות שהועסקו במטה במהלך יום הפריימריס. ממטה ציפי ליבני נמסר כי המטה אינו מכיר את סוכנות "ליאון" מקרית ביאליק. ממטה סילבן שלום לא ניתן היה להשיג תגובה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גוסטבו סוכנות ליאון
הנגבי ואתי אדרי דוגמנית ואחת מבעלי הסוכנות
צילום: גוסטבו סוכנות ליאון
אשת שר האוצר ו"דוגמניות הבית"
צילום: גוסטבו סוכנות ליאון
מומלצים