שתף קטע נבחר

אבי ביטר על ש"ס: "אני לא אוהב שמשקרים"

הזמר, שתרם רבות לקמפיין הבחירות הנוכחי של תנועת ש"ס, מבקש לאסור עליה להשתמש בחומר מקצועי שלו לצרכי תעמולה, לאחר שחברו, הזמר בני אלבז, לא שובץ בעשירייה הפותחת של ש"ס

הזמר אבי ביטר, שכתב ומבצע את שיר ההלל ליו"ר ש"ס, אלי ישי, במסגרת קמפיין הבחירות של המפלגה, הודיע היום (ה'), כי הוא אוסר על תנועת ש"ס להשתמש בכל חומר מקצועי שלו לצרכי תעמולת בחירות. הסיבה: חברו הטוב, הזמר ואיש ש"ס, בני אלבז, לא שובץ בעשירייה הראשונה של רשימת ש"ס לכנסת הבאה.
בשיחה עם ynet אמר ביטר: "אני רצתי ועשיתי יחסי ציבור לתנועת ש"ס רק כדי לעשות טובה לחבר טוב שלי, בני אלבז, שהובטח לו מקום בעשירייה הראשונה ברשימת ש"ס לכנסת. חשבתי שאם ש"ס, שהיא תנועה דתית יהודית, נותנת הבטחה לבני, אז היא תקיים אותה, אבל אני רואה שהם משקרים, ואת זה אני לא אוהב. אני הולך איתם כסאח ולא אכפת לי שבני יכעס עלי שאני אומר את הדברים האלה".
לדברי ביטר, כבר בימים הקרובים יקבלו ראשי ש"ס מכתב מעורך דינו, ובו יאסר עליהם להשתמש בחומרים שלו לצרכי תעמולת בחירות. "אני ביחצ"נות שלי יכולתי להביא להם מאה אלף קולות לפחות, אבל אני לא מכבד אותם יותר. אני לא מוכן שישמיעו את השיר שלי על אלי ישי ולא מוכן שישתמשו בג'ינגל בחירות שהקלטתי עבורם. מי שלא מכבד את בני לא מכבד אותי. אני לא אוהב שמשקרים, גם אם זה יעלה לי בחברות עם בני".
בני אלבז נשמע הערב מופתע מהצהרותיו של אבי ביטר: "אני המום ממה שאני שומע. כל מה שאני יכול כרגע להגיד זה, שאני שמח שאוהבים אותי בצורה כזאת, ובקשר לאבי: 'איש באמונתו יחיה'.
"אבי הוא ילד גדול והוא יכול להחליט בשביל עצמו מה לעשות. אני אמסור את דברי במסיבת עיתונאים שאקיים ביום ראשון הקרוב. בינתיים אני לא אומר כלום לאבי, הוא ישמע הכל ביום ראשון".
אלבז הוסיף, כי היום זכה "לדבר יקר וגדול", כשנפגש לשיחה עם אריה דרעי, אחרי נתק של שלוש שנים בין השניים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אבי ביטר. אני הולך איתם כסאח
צילום: דודו בכר
בני אלבז. "אבי ילד גדול"
צילום: דודו בכר
מומלצים