שתף קטע נבחר

הפועל פ"ת: מעתה - גם ליאור שחר מורשה חתימה

חברי העמותה אישרו כי יו"ר הקבוצה יהיה בין מורשי החתימה בהתאחדות לכדורגל. הספונסר הראשי, מאיר שמיר, הבהיר כי לא יתנה את העברת הכסף לרכש בהתפטרות חברי העמותה מתפקידם

בישיבה שקיימו אמש (ג') חברי עמותת הפועל פתח תקווה יחד עם הספונסר הראשי של הקבוצה, מאיר שמיר ויחד עם יו"ר הקבוצה, ליאור שחר, הבהיר שמיר לנוכחים כי בניגוד לפרסומים, הוא והקהילה העסקית אינם מתנים את הזרמת הכספים לרכישת שחקני בכך שחברי העמותה יתפטרו מתפקידם וישארו כבעלי הקבוצה בלבד.
חברי העמותה, ובראשם יו"ר העמותה יעקב שפי, הודו לשמיר על כך שהוא מבהיר את כוונותיו ועל ההחלטה לעזור לקבוצה מבחינה תקציבית מעבר לתוכנית המקורית, על אף המצב הכלכלי הקשה השורר כיום במועדון.
בישיבה גם התקבלה הצעתו של חבר העמותה, שמואל בייגל, להוסיף את ליאור שחר לרשימת האנשים מורשי החתימה בהתאחדות לכדורגל. עד היום היו שפי ובייגל מורשי החתימה היחידים בהתאחדות, מה שגרם לכך שבאופן פורמלי רק הם יכלו לחתום על חוזים וטפסי שחרור של שחקנים. יש לציין שגם כעת תהיה חתימתו של שחר בתוקף אך ורק כאשר לצידה תופיע חותמת נוספת, של חבר עמותה.
שפי: "העמותה עדיין באחריותנו ותמיד צריך פיקוח של חבריה, לכן בכל מקרה מישהו מאיתנו יהיה תמיד חתום על כל טופס שהוא, בנוסף לליאור שחר".
הקשר שנבחן בהפועל פתח תקווה, אלכסנדר דרובישנקו, מותיר רושם טוב למדי באימונים האחרונים ולאחר משחק האימון נגד הנבחרת האולימפית היום, נראה כי תתגבש החלטה אצל המאמן, פרדי דוד, להחתימו.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
שחר (משמאל) לצידו של דני לוי
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים