שתף קטע נבחר

שלומי עוז: אפרוש מהליכוד

בעקבות מוסא אלפרון, שהודיע על פרישה מהליכוד (וחזר בו...) הודיע אתמול שלומי עוז, ששמו נקשר בחשדות למכרז "תפור" כי יעזוב את מרכז הליכוד

העבריין לשעבר שלומי עוז הודיע אתמול (יום ד') כי על רקע סערת הרוחות שנוצרה סביב חברותו בליכוד, בכוונתו לפרוש ממרכז הליכוד וממועצת הסניף ברמת גן.
עוז הודיע על החלטתו באמצעות מכתב שהועבר ליועץ המשפטי של הליכוד, עו"ד איתן הברמן. במכתב מסביר עוז כי בעקבות מעשים אשר מיוחסים לו באחרונה, אך שלא נטל בהם חלק, ועצם פרסומם גורם נזק לליכוד, הוא מבקש לוותר על חברותו במרכז ובמועצת הליכוד ברמת-גן. עוז הסביר במכתב, כי היות והליכוד יקר לליבו, הוא החליט להתפטר מתפקידיו אלה.
החשדות סביב עוז עלו בעקבות פרסומים לפיהם זכתה חברה שאליה נקשר במכרז לאבטחת מסופי הגבול היבשתיים של ישראל - תוך מה שנתפס כ"דילוג" על תנאי המכרז. בית המשפט המחוזי בתל אביב הוציא בשבוע שעבר צו זמני האוסר על רשות שדות התעופה לחתום על החוזה עם החברה, "צוות ביטחון". היקף המכרז נאמד ב-250 מיליון שקלים.
בליכוד מקבלים בסיפוק את ההודעה, אם כי נמנעים מלהביע סיפוק גלוי מדי, זאת בעקבות הניסיון הטרי בנושא התפטרותו של מוסא אלפרון. זמן קצר לאחר שהודיע על התפטרותו מתפקידיו בליכוד, כדי למנוע נזק למפלגה, אמרה השרה לימור לבנת בהקלה "ברוך שפטרנו" - ואלפרון החליט לחזור בו מן ההחלטה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
שלומי עוז. בחוץ?
צילום: שאול גולן
מומלצים