שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  איציק זוהר: "איבדתי את שמחת החיים"

  בראיון למקומון "ירושלים" דיבר הקשר על הסכסוך שלו עם המאמן אלי כהן. הנהלת הקבוצה יוצאת למלחמה בקריאות הגזעניות בטדי. מחלוקת על הצורך בצירוף שחקני רכש

  קשר בית"ר ירושלים, איציק זוהר, התראיין בסוף השבוע למקומון "ירושלים", וסיפר בהרחבה על הסכסוך שלו עם המאמן, אלי כהן. "איבדתי את שמחת החיים שלי", סיפר זוהר, "זה לא סוד שאנחנו לא מסתדרים ורק הקבוצה מפסידה מזה. קשה לי לתרום כי אני לא משחק בתפקיד שלי. אני לא רגיל שהמאמן תוקף אותי בתקשורת מה גם שיש לי השגות על טענותיו. קשה לי להביא את המנהיגות שלי למגרש בגלל המשבר והייתי מצפה ששחקנים אחרים יקחו יוזמה ויביאו מנהיגות משלהם".
  הדי הראיון עם זוהר הגיעו למחנה האימונים של הקבוצה באילת, ממנו נעדר הקשר עקב פציעה, שתשבית אותו מהמשחק הבא מול הפועל תל אביב.

  מלחמת חורמה בקריאות הגזעניות

  הנהלת בית"ר ירושלים החליטה לצאת במלחמת חורמה נגד גילויי הגזענות באיצטדיון טדי, אשר מופנות בעיקר לקשר הפועל תל אביב, סלים טועמה. יו"ר בית"ר ירושלים, מאיר פניג'ל, יפיץ כרוז בו יקרא לאוהדים להימנע מקריאות על רקע גזעני ולהתמקד בעידוד הקבוצה.

  מחלוקת על הצורך בשחקני רכש

  הצוות המקצועי והנהלת הקבוצה חלוקים בשאלה אם יש צורך לחזק את הקבוצה בשחקן זר לפני תום מועד ההעברות. המאמן, אלי כהן, והיו"ר, מאיר פניג'ל, תומכים במהלך, בעוד אברהם לוי וששון שם טוב מתנגדים.
  בסוף השבוע שלח הקשר הפולני, ארקדיוש באק, מכתב, בו הודיע כי עבור סכום של כ-120 אלף דולר עד תום העונה הוא יסכים להגיע לירושלים. בהנהלת בית"ר מתנגדים לדרישה הכספית של באק.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  שמחת החיים אבדה. איציק זוהר
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  צילום: ג'רמי פלדמן
  נלחם בגזענות. מאיר פניג'ל (משמאל)
  צילום: ג'רמי פלדמן
  מומלצים