שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  גברי לוי: לא להצביע באמצעות יפויי כוח

  יו"ר ההתאחדות פנה לקבוצות וביקש מנציגיהם לא לקבל יפויי כוח אלא להגיע לאסיפה הכללית של ההתאחדות, שתתקיים ב-15 לחודש

  יושב ראש ההתאחדות לכדורגל, גברי לוי, פנה היום (ב') לרכזי הכדורגל במרכזי הספורט על מנת שלא יקבלו יפויי כוח מהקבוצות, לקראת האסיפה הכללית של ההתאחדות, שתתקיים ב-15 לחודש. במקביל, ביקש לוי מהרכזים לדאוג להגעתם של כל חברי ההתאחדות לישיבה, בה תדון האסיפה אם להעניק משכורת ללוי.
  ברוח זו יציע לוי במהלך האסיפה הכללית כי כל הצבעה עתידית בנוגע לבעלי התפקידים בהתאחדות תתקיים ללא יפויי כוח.
  כזכור, ועדת סטרשנוב מתחה ביקורת על אופן התנהלות ההצבעה בהתאחדות לכדורגל, ועל דרך קבלת ההחלטות שם. לאחרונה, פנתה שרת החינוך והמת"ס, לימור לבנת, לגברי לוי, ודרשה ממנו לא לקיים הצבעות באמצעות יפויי כוח.
  בימים האחרונים התלבט לוי אם להעלות את עניין הענקת השכר בישיבה הקרובה של האסיפה הכללית, לאחר שמרכז מכבי נוטה לא לתמוך בהענקת השכר ליו"ר, דבר שיגרום באופן ודאי לאי קבלת ההצעה.
  לוי החליט לבטל את ישיבת מזכירות ההתאחדות שנקבעה להיום, בטענה שאין למזכירות נושאים חשובים על סדר היום. מן הראוי להזכיר כי לנבחרת ישראל עדיין לא נקבע אצטדיון ביתי חלופי באירופה לאחר שאופ"א אסרה על קיום משחקי כדורגל בינלאומיים בישראל. כמו כן, ההתאחדות לכדורגל עדיין לא הגיבה באופן רשמי על עתירתה של קפריסין לפיצוי כספי מישראל בעקבות ביטול המשחק בין הנבחרות, שאמור היה להתקיים בנובמבר.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים