שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אביו של יוסי בניון העיד בבוררות מול הפועל ב"ש
  לטענת האב, כבר בחתימת החוזה בין בנו לבין באר שבע סוכם כי השחקן עצמו יהיה היחיד שיבחר לאיזו קבוצה באירופה יעבור. בלסינג קאקו, קשר הפועל ב"ש, צפוי לחזור מחר מחופשתו בניגריה

  דודו בניון, אביו של קשר ראסינג סנטנדר יוסי בניון, העיד מטעם ההגנה בתביעתה של הפועל באר שבע נגד השחקן במוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל.
  בניון סיפר כי כאשר נחתם החוזה של בנו בבאר שבע, כשהיה בן 17, היה ברור כי השחקן עצמו יהיה היחיד שיבחר לאיזו קבוצה באירופה הוא עובר. החלטה זו, לטענת האב, היתה נתונה רק בידי בניון, על פי ההסכם בינו לבין הקבוצה, כל עוד הצדדים מתחלקים באופן שווה ברווחי מכירתו.
  דודו בניון גם הדגיש כי מלכתחילה הוא לא רצה שבנו יהיה "עבד" של הקבוצה ולכן דאג שהזכות לבחור את הקבוצה בה ישחק באירופה תהיה בידי יוסי בלבד.
  יו"ר הפועל באר שבע לשעבר, רן פסח, העיד גם הוא בבוררות ואמר כי בניגוד למה שנטען על ידי המועדון, לא זכה יוסי בניון לשום יחס מיוחד לעומת שאר השחקנים.
  עד נוסף בבוררות, כתב "ידיעות אחרונות", גולן חזני, אישר את טענת ההגנה (מטעם בניון) כי במשחק בין נבחרות ישראל לגרמניה הוא העביר כרטיסי כניסה שיועדו לנציגים מטעם סנטנדר, לסוכן מטעם הפועל באר שבע. על פי עדות זו, טוענת ההגנה, הייתה באר שבע מודעת לקיומו של המשא ומתן עם הקבוצה הספרדית.

  החלוץ קאקו אמור להגיע מחר

  קשר הפועל באר שבע, בלסינג קאקו, אשר היה אמור לחזור בשבת מחופשת מולדת ארוכה בניגריה, יחזור לישראל ככל הנראה מחר (ב'). בקבוצה עדיין לא יודעים מה הסיבה לכך שקאקו התעכב לחזור ועם נחיתתו ייערך עימו בירור בעניין.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים