שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  2002: כ-100 ימי חו"ל לגברי לוי
  יו"ר ההתאחדות לכדורגל השתתף בכל נסיעה של הנבחרת הבוגרת. חלק מהנסיעות מומן ע"י אופ"א או פיפ"א. על פי הערכות, הנסיעות של לוי עלו להתאחדות כ-100 אלף שקל

  בשנת 2002 שהה יו"ר ההתאחדות לכדורגל, גברי לוי, כ-100 ימים מחוץ לגבולות ישראל בנסיעות מטעם ההתאחדות בענייני עבודה - כך עולה מריכוז נתוני הנסיעות שלו, אשר מספרן מגיעה ללמעלה מ-20.
  חלק ניכר מנסיעותיו של לוי, השומר על קשרים הדוקים מאד עם אופ"א ופיפ"א, ונהנה מקשרים אישיים טובים עם בכירים בארגון, חיוניות. כך למשל הפגישות השונות שקיים עם נציגי אופ"א בנושא קיום המשחקים הבינלאומיים בישראל. עם זאת השתתף לוי גם בכל נסיעה של נבחרת ישראל הבוגרת (דבר שאף אחד מקודמיו לא עשה).
  כמעט מחצית מהנסיעות של לוי השנה היו למשחקי נבחרת או משחקי קבוצות ישראליות באירופה. הוא הקפיד אפילו "להשתתף" במחנה האימונים של הנבחרת לפני משחקה נגד לוקמסבורג.
  נסיעותיו של לוי כרוכות בהוצאות לא קטנות עבור ההתאחדות. כיו"ר הוא טס בדרך כלל במחלקת עסקים. מעבר לתשלום הנוסף על כרטיס הטיסה ומקום הלינה, הוא מקבל גם הוצאות אש"ל. בחלק מסויים מן המקרים מומנו גם הוצאות ההזמנה שלו משירות החדרים במלון.
  קשה לאמוד את העליות המדוייקות של כל הנסיעות. חלק גדול מהן מומן בכלל על ידי אופ"א או פיפ"א (למשל, הטיסות למונדיאיל ולקונגרסים והמלונות שם), בחלקן משמש לוי כיו"ר המשלחת במקום חבר הנהלה אחר, וחלק מהמימון הוא ע"י ההתאחדות המאחרת.
  גורמים הבקיאים בעלויות נסיעה שונות העריכו כי מדובר בהוצאה שנתית של כמאה אלף שקלים להתאחדות לכדורגל, אם כי ייתכן שבגלל הטבות "הנוסע המתמיד" מדובר בסכום נמוך יותר.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים