שתף קטע נבחר

פעילי ליכוד: החקירות מגבילות את פעילותנו לקראת הבחירות

פעילות השטח של הליכוד, שגם כך מדשדשת בעקבות מצב הרוח השפוף בתנועה, נפגעת גם מהמגבלות שמטילה חקירת המשטרה על חלק מהפעילים המרכזיים בליכוד, שאינם רשאים לדבר זה עם זה

אם החקירות והפרסומים על שחיתות בליכוד אינם פוגעים מספיק בפעילות מטה הבחירות של הליכוד, הרי שפעילי ליכוד מרכזיים מתלוננים כעת כי המגבלות שמטילה עליהם המשטרה, משתקות את פעילותם לקראת הבחירות.
פעילים מרכזיים בליכוד שנחקרו בפרשת "סיטי טאוור", טוענים כי המגבלות מקשות עליהם להשתלב בהקמת המטה האמור לגייס פעילים לקראת הבחירות. "ההגבלות כל כך קשות שכאילו אסור לנו לתפקד", אמר אחד הפעילים ל-ynet. "אסרו עלינו לדבר במשך 30 יום עם חברי מרכז אחרים, במיוחד עם אלה שנחקרו או שהיו במלון באותו ערב שלפני הבחירות. 90% מהם הם פעילים מרכזיים. היו שם אולי 300 איש באותו ערב. בעצם אלה פעילים מרכזיים שלא יכולים לקחת על עצמם אף תפקיד במטה".
לדברי הפעיל, הוא וחבריו מנועים מלשוחח עם רוב הפעילים בסניפיהם. "אנחנו מפחדים לדבר. לא יודעים מה מותר ומה אסור. אמרו לנו שכל מה שנגיד יכול לשמש נגדנו בחקירה. איך אפשר להיות חלק ממערכת הבחירות ככה? זה כאילו המשטרה משתפת פעולה עם המתנגדים שלנו".
גם ללא ההגבלות שיוצרת חקירת המשטרה על פעילות חברי המרכז, פעילי שטח מעידים על מצב רוח עגום, שמקשה מאוד לעורר את השטח לפעולה. "יישובים לא משולטים, פעילים לא מגיעים למטות, המצב קשה מאוד. אתה מנסה לגייס משהו, אומרים לך עזוב, תראה מה קורה", אומר אחד הפעילים במצודת זאב.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"מצב רוח עגום". חשד לשוחד בליכוד
מומלצים