שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אדיוטים, אדיוטים

  9 סיפורים על גאונים ו-9 דרכים לא לעשות את זה נכון  אידיוט מס' 1

  סטודנט לרפואה אשר למד טוקסוקולגיה (תורת הרעלים) היה בתורנות במרכז החירום להרעלות. יום אחד התקשרה גברת מבוהלת, שתפסה את בתה הקטנה אוכלת נמלים. הסטודנט הרגיע את הגברת, בטענה שהנמלים אינן מזיקות ואינן רעילות, ולפיכך לא יגרמו לנזק והיא לא צריכה להחיש את בתה לבית החולים.
  הגברת נרגעה וכבדרך אגב הזכירה בסוף השיחה, כי נתנה לבתה רעל נמלים, במטרה להרוג את הנמלים. היא מייד הופנתה לבית החולים הקרוב, לביצוע שטיפת קיבה לבתה.

  אידיוט מס' 2

  מתברר שלפני כמה שנים, כמה עובדים של בואינג, החליטו לפרק רפסודת הצלה מאחד ממטוסי ה-747. הם פירקו אותו בהצלחה ולקחו לביתו של אחד מהם. כשהם לקחו אותו לשייט על הנהר, הם הופתעו מהגעתו של מסוק וצוותי הצלה. מתברר שהמסוק ענה לאיתות המצוקה, אשר החל לפעול לאחר הניפוח האוטומטי של הרפסודה. מיותר לציין כי העובדים הללו כבר לא עובדים בבואינג.

  אידיוט מס' 3

  סיפור אמיתי מסאן-פרנסיסקו: אדם אשר חיכה לשדוד סניף של " BANK OF AMERICA” כתב על אחד מפתקי הבנק: "this iz a stikkup, put all your muny in this bag".בזמן העמידה בתור, הוא החל לדאוג שמישהו ראה אותו כותב את הפתק ואולי יקראו למשטרה. לכן הוא נטש את התור ויצא מהבנק. הוא חצה את הרחוב ונגש לסניף של הבנק המתחרה WELLS FARGO.
  אחרי עמידה של מספר דקות בבנק, הוא הגיש לפקידה את הפתק. הפקידה, מתוך התבוננות קצרה בשגיאות כתיב של הלקוח, הבינה כי לא מדובר בגאון הדור, השיבה לשודד כי אינה יכולה לקבל את הפתק, כיוון שנכתב על דף של הבנק המתחרה ועליו לחזור לבנק ההוא, או לכתוב את הפתק מחדש על טופס שלהם. השודד המבולבל, אשר לא היה בטוח מה לעשות, ענה "או קיי" ועזב את הסניף. הוא נתפס דקות מאוחר יותר בסניף של BANK OF AMERICA, בזמן שהמתין בתור לפקיד.

  אידיוט מס' 4

  נהג אשר נתפס שלא בידיעתו על ידי מערכת אוטומטית לבדיקת מהירות וצולם על ידה, קיבל מהמשטרה את התמונה של מכוניתו וצילום של דו"ח הנהיגה שלו על סך 40 דולר. הנהג החכמולוג שלח בתמורה למשטרה צילום של שני שטרות של 20 דולר. בתגובה הוא קיבל מהמשטרה צילום נוסף בדואר, הפעם של אזיקים. הנהג הבין את הרמז, והפעם שלח 40 דולר בצ'יק.

  אידיוט מס' 5

  שודד שדד חנות משקאות חריפים באיומי רובה. לאחר שרוקן את הקופה, נחה עינו על בקבוק וויסקי והוא דרש גם אותו.
  המוכר לא היה מוכן לתת לבחור את הבקבוק, בטענה כי אינו נראה מעל גיל 21. כאשר השודד התעקש, הוא התבקש למסור תעודה מזהה.בלי לחשוב הרבה השודד שלף את רשיון הנהיגה שלו והראה למוכר, אשר הסכים איתו כי הוא מעל 21.
  לאחר שהשודד עזב, התקשר המוכר למשטרה ומסר את שמו של השודד, פרטיו ומקום מגוריו. השודד נעצר לאחר שעתיים.

  אידיוט מס' 6

  זוג שודדים במישיגן נכנסו לחנות תקליטים עם אקדחים שלופים. הראשון צעק "שאף אחד לא יזוז!". כאשר שותפו זז, הוא נבהל ופלט כדור שפגע בחברו.

  אידיוט מס' 7

  ארקנסו: בחור אחד רצה מאוד בירה מאוחר בלילה. חנות המשקאות באזור היתה סגורה. הוא החליט לשבור את הזכוכית עם לבנה, לתפוס את הבקבוקים ולברוח.
  קל להגיד מאשר לבצע: הוא הרים לבנה וזרק אותה לכיוון החלון. הלבנה ניתרה מהחלון ופגעה בגנב ביש המזל בראש, מפילה אותו לרצפה מחוסר הכרה. מתברר שהזכוכית של החנות הייתה עשויה מפולימר שקוף שנקרא פלקסי-גלאס (PLEXI GLASS). כל האירוע נתפס במצלמת רחוב של המשטרה.

  אידיוט מס' 8

  אן ארבור: בטור החדשות של העיתון המקומי פורסם על שודד, אשר הגיע לשדוד סניף של בורגר קינג ביפסילנטי, מישיגן ב-12:50, באיומי רובה. המוכר אשר עמד מולו, מסר כי אינו יכול לפתוח את הקופה בלי הזמנה של איזושהי ארוחה. כאשר השודד הזמין טבעות בצל, נמסר לו כי נגמרו להם טבעות הבצל. השודד מתוסכל עזב את המקום.

  אידיוט מס' 9

  מעשה בשני "ציידים" ממישיגן (סיפור אמיתי שדווח בתחנת רדיו מקומית, כך לפחות טוען האי-מייל המקורי...): בחור חביב רכש לינקולן נאביגייטור חדשה דנדשה בסכום צנוע של 42,500 דולר (תשלומים חודשיים של 560 דולר, כסף קטן). הוא וחברו החליטו לצאת לצייד ברווזים בחורף. כמובן שבחורף כל האגמים קפואים.
  יצאו להם שני החברים בבוקר חורפי, עם הרובים, הכלב, וכמובן, הרכב החדש. לאחר שעלו עם הרכב על פני האגם הקפוא, הם היו צריכים להכין איזה "משטח נחיתה" לברווזים, שבתוכו יוכלו לצוף "ברווזי הדמה" שלהם (הפיתיונות). בשביל ליצר חור מספיק גדול בקרח, כך שברווז נודד יתפתה להחשיב אותו כתחנת נחיתה ראויה, צריך משהו קצת יותר רציני מאשר מקדח ידני. וכמובן, מחלקו האחורי של הרכב (החדש!) נשלף במהרה מקל דינמיט חביב, עם פתיל קצר של 40 שניות.
  בשלב הזה ברור לשני "מדעני הגרעין" שאת מקל הדינמיט צריך למקם במרחק בטוח ממקום עומדם (וכמובן מהיכן שהרכב החדש חונה), הם לא רצו להסתכן בהחלקה על פני הקרח, בעת שירוצו לאחר הדלקת הפתיל (הקצר, כבר אמרנו ?).
  לאחר שנתנו דעתם לכל "משתני הסביבה" המורכבים, הם מדליקים את הפתיל ומטילים אותו רחוק ככל האפשר. עכשיו, זוכרים מקודם שדיברנו על הרכב, הרובים והכלב? אז בואו נדבר עוד קצת על הכלב האמור: כלב לברדור שחור, מאומן במיוחד ל"הבאת" דברים (RETRIEVING), בייחוד כאלו שהושלכו על ידי הבעלים.
  ניחשתם נכון, הדבר הבא שקרה היה זינוק מידי של הכלב בעקבות מקל הדינמיט, אותו הוא תפס בערך ברגע שהוא פגע בקרח, בשלב הזה שני הגברים צורחים במלוא גרונם, מנפנפים בזרועותיהם ותוהים מה לעזאזל לעשות עכשיו.
  הכלב, שטעה לחשוב שהצרחות היו קריאות עידוד, ממשיך לחזור לכיוונם. אחד מהחברים תפס את רובו הצייד שלו וירה אל הכלב. רובה הצייד האמור היה טעון בקליעים קטנים, לא ממש מה שיעצור כלב בגודל של הלאברדור השחור הנ"ל. הכלב עצר לרגע, מבולבל, ולאחר רגע מבוכה קצר המשיך לרוץ לכיוון בעליו.
  אותו הבעלים יורה בפעם השנייה, והפעם הכלב, שעדיין עומד על רגליו, נעשה ממש מבולבל, וכמובן מבוהל לחלוטין מהמחשבה שבעליו ה"גאון" וחברו (ה"גאון" לא פחות) השתגעו לחלוטין.
  כשהמחשבה הזאת בראשו, הכלב מנסה למצוא מקום מחבוא משני הטמבלים, ואיזה מקום טוב יותר מאשר... כן, ניחשתם, מתחת לרכב החדש.
  פיצוץ אדיר - הכלב והרכב מתפוצצים ושוקעים לקרקעית האגם דרך חור בקרח (דרך אגב, חור בגודל מושלם לפיתוי ברווזים נודדים.) משאירים מאחוריהם שני אידיוטים עם הבעה של "אני לא יכול להאמין שזה קרה!" מרוחה על פניהם.
  חברת הביטוח טענה שהטבעה של רכב באגם על ידי שימוש בלתי חוקי בחומר נפץ אינה מכוסה בפוליסה, והבחור החביב עוד לא שילם אפילו את התשלום הראשון שלו.
  ואתם חשבתם שלכם היה יום רע.


   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מה, זה בא עם קשר?
  צילום: דני סלומון
  מה הבעיה עם הבנק שלכם?
  צילום: דני סלומון
  צילום: גיא ברלס
  מקבלים גם צילומי כסף?
  צילום: גיא ברלס
  אין טבעות, אין שוד
  מומלצים