שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מסתמן: זוהר, אדרי וטלסניקוב לא ימשיכו בבית"ר
  מאיר פניג'ל יפגש הערב בניו יורק עם האחים מאיר ושאול לוי וידון עימם על תכניות הקבוצה בעונה הבאה. נראה כי חוזיהם של השחקנים הוותיקים, שעלותם הכספית גבוהה, לא יחודשו בתום העונה. יו"ר בית"ר מבקש כי הכספים שהקצה משרד האוצר לשיטור במגרשים יחולקו לפי הוצאות הקבוצות על אבטחה באצטדיונים ובהתאם למצב הבטחוני, המשתנה מעיר לעיר

  יו"ר בית"ר ירושלים, מאיר פניג'ל, נחת הערב (ב') בניו יורק, שם יפגש עם שותפיו לבעלות הקבוצה, מאיר ושאול לוי. פניג'ל ימסור לאחים לוי דו"ח מפורט על פעילותה של בית"ר בשני הסיבובים הראשונים בליגה. השלושה אמורים להחליט על מדיניות בית"ר בעתיד, כולל תקציב הקבוצה לעונה הבאה, שיקוצץ משמעותית ביחס לעונה הנוכחית (כ-30 מיליון ש').
  בפגישה תידון גם האפשרות לערוך שינויים משמעותיים בסגל הקבוצה, שיתבסס ברובו על שחקנים צעירים. כמו כן, שחקנים וותיקים, שעלותם הכספית גבוהה ואינם חתומים על חוזה לעונה הבאה, כמו איציק זוהר, כפיר אדרי וז'אן טלסניקוב צפויים לעזוב. מקור בקבוצת הרוכשים מאשר: "אנחנו רוצים לבצע בקיץ חריש עמוק ורציני, ולשנות את הקבוצה ללא היכר". המועמד המוביל לאימון הקבוצה בעונה הבאה נותר מאמן בני יהודה, אלי אוחנה.
  שחקני הקבוצה נהנו מיום חופשי ומחר יחזרו להתאמן לקראת משחק החוץ הקשה בשבת מול מכבי פתח תקווה.

  פניג'ל: חלוקת כספי השיטור - לפי הוצאות הקבוצות

  לפני יציאתו לניו יורק פנה פניג'ל במכתב ליו"ר ההתאחדות לכדורגל, גברי לוי, וטען כי כספי האוצר, המיועדים למימון השיטור במגרשים, צריכים להתחלק לפי הוצאות הביטחון של הקבוצות עד כה. בימים האחרונים החליט האוצר להעביר 10 מיליון שקלים למימון השיטור ופניג'ל, הטוען כי בית"ר ירושלים משלמת את ההוצאות הגבוהות ביותר על כוחות הביטחון במגרש, מבקש תקציב בהתאם.
  "מזה זמן רב אנו חשים כי עלויות השיטור והאבטחה במשחקים הביתיים של בית"ר ירושלים גבוהות יותר מאשר עלויות השיטור של יתר הקבוצות. בימים האחרונים התפרסמו נתונים המאמתים את השערותינו", כתב פניג'ל. לפי הנתונים, שילמה בית"ר סכום אבטחה בסך 1.1 מיליון שקל, כפי ששילמו מכבי ת"א (630 אלף ש"ח) והפועל ת"א (515 אלף ש"ח) ביחד. פניג'ל טוען כי בית"ר שילמה כ-35 אחוז יותר ממכבי חיפה (710 אלף ש"ח).
  "המצב הבטחוני בירושלים רגיש יותר מהמצב בחיפה ובתל אביב, אולם בית"ר ירושלים לא צריכה להיענש בשל כך. פרסום הידיעה כי מחבל מתאבד נתפס בדרך לאצטדיון 'טדי' רק מחזקת את טענתנו כי עלויות השיטור והאבטחה במשחקי בית"ר אינן צריכות להיות ממומנות על ידי האגודה".
  פניג'ל הוסיף וביקש כי חלוקת כספי היטור תיעשה בהתאם לחלוקת המענקים לפי המיקום בטבלה: "כמו כן, אני מבקש כי חישוב הוצאות השיטור של כל קבוצה יתבסס על סך ההוצאות בגין השיטור מהעונה שעברה ומהעונה הנוכחית, וחלוקת הכספיעם תיעשה בהתאם, בדומה לשיטת חישוב המענקים בגין המיקום הסופי של הקבוצות בסוף עונת הכדורגל".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אביגיל עוזי
  פניג'ל. חושב כבר על העונה הבאה
  צילום: אביגיל עוזי
  צילום: זום 77
  שיטור ואבטחה (אילוסטרציה)
  צילום: זום 77
  מומלצים