שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ג'קסון נגד שפילברג

  בטקס וודו ביקש ג'קסון את מותו של שפילברג. ובקרוב בטלעד: סרט התגובה של ג'קסון

  מייקל ג'קסון שילם 150 אלף דולר על "קללת וודו", שאמורה היתה להרוג את הבמאי סטיבן שפילברג, כך דווח מגזין הפנאי האמריקני Vanity Fair בגיליון שייצא לדוכני העיתונים בארה"ב ביום שני הקרוב. במאמר מפרסם המגזין בין היתר כי ג'קסון עבר טיפולי פיגמנטציה להבהרת עורו, משום שהוא אינו אוהב להיות שחור.
  מלך הפופ, 44, מעורר מחלוקות מזה זמן רב, בין היתר בשל הנפנוף בבנו הפעוט מעבר למעקה חדרו בקומה הרביעית במלון בברלין בחודש נובמבר, ובשל חשיפת פרטים אינטימיים שקשורים בשינה במיטה משותפת עם ילדים ונערים צעירים בסרטו התיעודי של מרטין באשיר, "מייקל ג'קסון נחשף", ששודר בחודש פברואר בבריטניה, בארה"ב ובישראל. על-פי המגזין השתתף ג'קסון בשנת 2000 בטקס וודו שנערך בשוויץ, ובו התחייב רופא אליל מסויים להביא למותם של במאי הקולנוע סטיבן שפילברג, אייל ההון ואחד מהאנשים החשובים בתעשיית המוזיקה דויד גפן ו-23 אנשים נוספים מתחום הבידור הנחשבים לאויביו של ג'קסון. ג'קסון, שהתנסה ב"אמבטית דם" כחלק מהטקס, הורה, כך על פי המגזין, ליועצו העסקי לשעבר מיונג-הו לי להעביר סכום של 150 אלף דולר לבנק במאלי לפקודת צ'יף בשם באבא, שהקריב 42 פרות לטובת הטקס. באותה הכתבה פורסם בין היתר שג'קסון חובש פאה ופרוטזה שיושבת על קצה אפו. מקור אנונימי המקורב לג'קסון שרואיין במסגרת הכתבה טען כי בלי הפרוטזה ג'קסון מזכיר מומיה בעלת שני חורים לנחיריים.
  לדברי המגזין אורח חייו האקסטרווגנטי של ג'קסון הותיר אותו בחובות העומדים על כ-240 מיליוני דולרים. מרבית הכתבה נסמכת על מסמכים רשמיים שהוגשו לבית המשפט על-ידי פרקליטיו של לי במסגרת התביעה ל-12 מיליוני דולר מג'קסון, ובהם טענה כי החל מאמצע שנות השמונים הזמר האמריקני לווה מיליוני דולרים לכיסוי הוצאותיו.
  במקביל מתמודד ג'קסון מול תביעה נוספת של המפיק הגרמני מרסל אברם, בגין ביטול הופעת המילניום, שהיתה אמורה להתקיים בברלין ובוטלה על-ידי ג'קסון ברגע האחרון, מה שגרם להפסדים כבדים, לדברי המפיק, וכן תביעה שלישית של בית המכירות סותביס בסכום של 1.6 מיליוני דולר, בגין תמונה שרכש במסגרת מכירה פומבית, אך חזר בו. לדברי Vanity Fair, ג'קסון, שאמור להחזיר את הריביות על חובותיו במהלך השנים הקרובות, ייאלץ ככל הנראה למכור את הנכס היקר ביותר שלו – מחצית הזכויות על הקטלוג של להקת הביטלס. הזכויות של החצי השני של קטלוג שיריהם של ארבעת המופלאים שייכות לתאגיד סוני קורפ.

  מייקל ג'קסון אצלכם בטלוויזיה. שוב

  בישראל ישודר בטלעד ביום ראשון הבא (9.3) הסרט הדוקומנטרי "מייקל ג'קסון מחזיר מלחמה", ששודר ברשת פוקס האמריקנית ונצפה ב-10 מיליון משקי בית. הסרט, שמנהל דיאלוג עם סרטו של מרטין באשיר "מייקל ג'קסון נחשף", מציג במשך שעתיים את גרסתו של ג'קסון לאורח חייו יוצאי הדופן. ג'קסון טוען במהלך הסרט שכוונותיו של באשיר - שקיבל אישור כניסה לחייו הפרטיים אותם ליווה במשך למעלה משמונה חודשים - היו מלכתחילה שליליות.
  הסרט של "פוקס" מעמיד בסימן שאלה כמה מן הדברים שהוצגו בסרט הדוקומנטרי של באשיר. בזמן שמצלמותיו של באשיר כוונו לעבר ג'קסון, הציב מלך הפופ מצלמות מטעמו אשר תיעדו את עבודתו של באשיר וצוותו. פוקס משווה בין מה שקלטו מצלמותיו של אנשי ג'קסון לעומת מה שקלטו מצלמותיו של באשיר. עוד בסרט: קטעים שלא תועדו ע"י באשיר המראים את יחסי הידידות והקרבה בין ג'קסון ובאשיר, שיחותיהם בענייני יומיום ואף קטעים בהם באשיר מחמיא לג'קסון על היותו הורה טוב ועל מערכות היחסים המוצלחות שהוא מצליח לרקום עם אנשים. בסרט משולבים ראיונות עם רופאיו של ג'קסון המדברים על מחלת העור שלו ועל הניתוחים הפלסטיים שעבר, ראיון עם דבי בראון, אשתו לשעבר ואם ילדיו של ג'קסון המספרת על מערכת היחסים שלה עם ג'קסון ועם ילדיהם המשותפים ועוד.

  "מייקל ג'קסון מחזיר מלחמה", ראשון, 9 במרץ, בשעה 21:05

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום:סיגמה
  ג'קסון. פיאה ואף תותב?
  צילום:סיגמה
  לאתר ההטבות
  מומלצים