שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  המועצה פסלה את איה ושירלי

  בתום דיון בתכנית הסקס של ערוץ 10 החליטו חברי מועצת הרשות השנייה לגנוז את התוכנית סופית. הנימוק: התוכנית עוסקת "במין ואירוטיקה כנושא עיקרי ויחיד"

  מועצת הרשות השנייה פסלה בליל אמש (רביעי) את שידור "יצרים עם איה ושירלי", תכנית הסקס בהגשת הדוגמניות שירלי גליק ואיה קרמרמן, שהייתה אמורה לעלות לשידור בערוץ 10. ההחלטה התקבלה לאחר שחברי המועצה צפו בתכנית ושמעו את עמדת הנהלת ערוץ 10. בהחלטת המועצה צוין כי מדובר בחריגה מהתחייבות מפורשת של הזכיין בדבר אי-שידור תכניות למבוגרים בעלות אופן ארוטי - בהסתמך על התחייבות שניתנה בעבר על ידי יוהנה פרנר, מנכ"לית הערוץ הראשונה.
  בהחלטת המועצה נכתב: "אופיה של התכנית והביטויים המיניים הבוטים בתכנית חורגים מתכניות אחרות שהופקו על ידי זכייני טלוויזיה אחרים של הרשות. יצוין כי תכניות אלו לא עסקו במין ובאירוטיקה כנושא עיקרי ויחיד של התכנית, כשם שהדבר נעשה בתכנית זו. שילוב תכנית מסוג זה בשידורי ערוץ ברודקאסט, השייך ומיועד לכלל הציבור, עלול לסגור את הערוץ בפני חלק לא מבוטל של הציבור, וזאת בניגוד לכוונת המחוקק".
  מערוץ 10 נמסר בתגובה: "זו צנזורה בוטה שאינה הולמת את רוח התקופה בה אנו חיים". נודע כי בערוץ שוקלים מספר אפשרויות, ביניהן שידור גירסה "מצונזרת" של הסדרה או הפקת סידרה חדשה בהשתתפות השתיים. יצוין כי עד כה הופקו מספר פרקים ויש להניח שההפקה תחפש ערוץ נישתי לשידורם - במידה ולא ישודרו בערוץ 10.

  מה בתכנית?

  "יצרים עם איה ושירלי", שאמורה היתה לעלות בשבוע שעבר, היא תכנית בענייני סקס. במסגרת התכנית היו אמורות הדוגמניות איה קרמרמן ושירלי גליק לארח פאנל מתחלף של אורחים ולהעלות לדיון נושאים שונים הקשורים לסקס. חברי הפאנל - שניים מהם "בעד" השאלה המוצגת ושניים "נגד" - מציגים את טיעוניהם בפני "חבר מושבעים", שמכריעים בסיום התכנית מי צודק. בתכנית הראשונה, ששידורה נדחה בשבוע שעבר, היה הנושא המרכזי "מין בכסף - מרגש?" . במסגרתה, בין היתר, שוחחו הבנות עם נערת סקס טלפוני (לצפייה בווידאו – לחצו כאן) ולמדו לרקוד על מוט חשפניות (לצפייה בווידאו – לחצו עכשיו). בתכנית התארחו גם ארבעה חברי פאנל: ניר ברעם, חיים צינוביץ', מיכל אמדורסקי, רונית מקובר - שהציגו דעות בעד ונגד הנושא הנדון. התכנית מופקת על ידי "מימד-מוטי רייפ" ("מהפך") ו"נתנאל סמריק שירותי תקשורת".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים