שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  שלום תורג'מן מונה ליועץ המדיני של שרון
  תורג'מן הוא מזרחן ואיש משרד החוץ. הוא שימש בתפקידי הסברה ודוברות בשגרירויות ישראל, והיה סגנו של היועץ המדיני הקודם, דני איילון

  ראש הממשלה, אריאל שרון, מינה את שלום תורג'מן, 37, מזרחן ואיש משרד החוץ, לתפקיד היועץ המדיני לראש הממשלה.
  מאז חודש יוני 2002 שימש תורג'מן ממלא מקום היועץ המדיני, לאחר שדני איילון, שכיהן בתפקיד היועץ המדיני, מונה לתפקיד שגריר ישראל בוושינגטון. גורמים במשרד החוץ אומרים: "עבודתו של תורג'מן לא תשתנה, אבל המינוי ליועץ מדיני יחזק את מעמדו".
  תורג'מן כיהן במשך שנתיים כסגנו של איילון בלשכת ראש הממשלה. במסגרת תפקידיו במשרד החוץ שימש תורג'מן כדובר בשגרירות ישראל בירדן, כממונה על ההסברה בשגרירות ישראל בלונדון וכיועץ מדיני בשגרירות בירדן.
  במשרד החוץ מרוצים ממינויו של איש המשרד לתפקיד ואומרים כי "תורג'מן אדם מוכשר וראוי למרות גילו הצעיר". עם זאת, הביעו עובדים במשרד החוץ חשש כי תפקידו של תורג'מן עלול להצטמצם לתפקיד עוזר למנהל לשכת ראש הממשלה, עו"ד דב וייסגלס, לעניינים דיפלומטיים ולקשר עם מדינות זרות. וייסגלס וראש המועצה לביטחון לאומי, אפרים הלוי, הם אנשי אמונו של שרון בנושאים המדיניים הרגישים והמרכזיים. וייסגלס אמון על הקשר עם הבית הלבן ועל פגישות עם אישים פלסטיניים מטעמו של ראש הממשלה, והלוי הוא שליחו של ראש הממשלה למשימות מיוחדות הנערכות בפרופיל נמוך, בין היתר במדינות ערב.
  מלשכת ראש הממשלה נמסר כי תורג'מן מעודכן בכל, וימשיך להיות חלק מן המעגל הקרוב של ראש הממשלה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ערוץ 2
  שרון. לדברי לשכת רה"מ, תורג'מן יהיה חלק מן המעגל הקרוב
  צילום: ערוץ 2
  מומלצים