שתף קטע נבחר

האם הודתה: רצחתי את בני כי לא סידר את המיטה

שוטרי מרחב איילון חוקרים את רציחתו של דניס אברמנקו (26) שנדקר למוות. האם ילנה סיפרה על הוויכוח שהתעורר ביניהם, לאחריו דקרה אותו למוות. השוטרים היו כבר באותה דירה לפני שנתיים: אז נרצח שם גבר בן 35

אמו של דניס אברמנקו, צעיר בן 26 הודתה כי דקרה אותו למוות הלילה (יום ג') בדירתם שבחולון.
בתחילה אמרה האם לחוקרים, כי בנה נפל על הסכין בטעות, אולם לאחר חקירה הודתה ברצח וסיפרה לחוקרים: "בעלי יצא לעבודה בשעה 8 בערב לערך ודניס שיחק במחשב. ביקשתי ממנו מספר פעמים להפסיק לשחק ולסדר את המיטה, אולם הוא המשיך לשחק. קראתי לו שוב ואמרתי לו להפסיק לשחק וכעבור מספר דקות ראיתי אותו שוכב על המיטה שלו.
התעצבנתי ואמרתי לו שוב לסדר את המיטות והוא בתגובה קילל אותי. לא ידעתי מה לחשוב. הלכתי למטבח, לקחתי סכין ובלהט היצרים דקרתי אותו". אברמנקו שנדקר בליבו הלך עוד מספר צעדים עד שנפל ומת.
האם רצה לשכנה בצעקות: "הבן שלי מת, הבן שלי מת". לאחר מכן היא חזרה לדירה אובדת עצות, לקחה בקבוק וודקה ושתתה את תכולתו עד ששוטרים הגיעו למקום.
חוקרי מרחב איילון שהגיעו לזירת הרצח עצרו את האם. האם ובנה היו לבדם בבית בעת האירוע, אבי המשפחה וילד נוסף בן 10 לא היו בבית. היום תובא האם להארכת מעצר בבית המשפט השלום בראשון לציון.
מהמשטרה נמסר שמדובר במקום שידע גם בעבר אירועים אלימים. לפני כשנתיים נרצח בדירה הזו ממש גבר בן 35, על רקע מיני. הרוצח היה אבי דביר שטען שהגבר "ניסה לגפף" אותו. דביר עצמו היה זה שדיווח למשטרה על הרצח. כשהגיעו השוטרים לדירה הם מצאו בה רק מזוודה ובתוכה גילו את גופת הנרצח. בחקירה התברר שלאחר הרצח פינה דביר מהדירה את כל החפצים ופיזר אותם בחצרות הבתים בסביבה. הוא הורשע ונשלח ל-17 שנים בכלא.
משפחת אברמנקו עלתה לארץ לפני כשנתיים ושכרה את הדירה המדוברת לאחר הרצח הראשון. אחד השכנים אמר הלילה, לאחר הרצח השני: "נראה לי שמדובר בדירה מקוללת. קשה לי להאמין שבעל הדירה יצליח להשכיר אותה שוב".
היום אחר הצהרים שיחזרה האם את מעשה הרצח לעיני מצלמות המשטרה, ומאוחר יותר הוארך מעצרה בשבעה ימים. בעת הארכת המעצר אמר פרקליטה שהיא אלכוהוליסטית. לטענתו, כאשר היא שותה, היא לוקה "בהתקפים פסיכוטיים".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רפרודוקציה
הנרצח, דניס אברמנקו
צילום: רפרודוקציה
צילום: דלית שחם
זירת הרצח. בפעם השנייה
צילום: דלית שחם
צילום: אבי כהן
האם ילנה אברמנקו. בשיחזור הרצח
צילום: אבי כהן
מומלצים