שתף קטע נבחר

אנס וכלא חמש עובדות זרות שהיו תחת מרותו

יצחק אזולאי שעסק ביבוא עובדות זרות מחו"ל לטיפול בקשישים, נהג לנצל את מרותו ולתקוף אותן, לעיתים כבר עם הגיען לארץ, ליד שדה התעופה. גזר הדין יינתן בקרוב

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע היום (א') את יצחק אזולאי, בעל חברת כוח אדם, באונס, מעשים מגונים וכליאת שווא של חמש עובדות תוך ניצול מרותו כלפיהן. בתחילה הואשם כי התעלל בשבע מהעובדות, אך הפרקליטות משכה את כתבי האישום בנוגע לשתיים מהן.
החברה שבבעלותו, "טיפול אקספרס בע"מ", עוסקת בהבאת עובדות זרות לישראל לטיפול בקשישים. אזולאי נהג להזמין את העובדות למשרדו בתואנות שונות ותחת איומים. כאשר הגיעו למשרד, הוא נעל את הדלת, התנפל עליהן וניסה לקיים עימן יחסי מין בכוח. במקרים בהם לא הצליח, נהג לבצע בהן מעשים מגונים.
אזולאי נאשם כי כאשר אחת העובדות הגיעה ממרוקו אסף אותה משדה התעופה וכבר במהלך הנסיעה הוא עצר את רכבו בפרדס ודרש ממנה לקיים עימו יחסי מין. כאשר התנגדה, הוא איים עליה כי אם לא תעשה כדבריו הוא ידאג שלא תקבל עבודה בישראל. לאחר מכן אנס אותה. כמו כן הוא הזמין אותה למשרדו, כלא אותה, ביצע בה מעשים מגונים תוך איומים שלא תספר על מעשיו. הוא נאשם גם בשני מעשי אונס נוספים באותה עובדת. הוא ביצע מעשים מגונים באחותה שהגיעה לישראל אף היא על מנת לעבוד.
במהלך משפטו טען אזולאי כי כל המעשים שביצע נעשו בהסכמה וכי למעשה ניהל רומנים עם מספר נשים ולא רצה שמעשיו יתגלו כדי שאשתו לא תדע עליהם. בית המשפט דחה את גרסתו לאחר שאשתו העידה כי ידעה זמן רב כי בעלה בוגד בה.
הוא טען אף, כי את כל האישומים נגדו המציא שותפו לעסקים כדי להכשילו. השופטים טענו כי אזולאי יוצר מציאות מדומה, לפיה הוא היחיד שדובר אמת בעוד שכל שאר עדי התביעה משקרים. גזר הדין יינתן בשבועות הקרובים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מאיר אזולאי
אנס את העובדת כשאסף אותה משדה התעופה (אילוסטרציה)
צילום: מאיר אזולאי
מומלצים