שתף קטע נבחר

'ניו-יורק טיימס': ג'ורדן עשוי לעזוב את הוויזארדס

העיתון הניו-יורקי מצטט גורמים בהנהלת וושינגטון הטוענים כי ג'ורדן קרוב לעזיבת הקבוצה בשל הדרדרות יחסיו עם בעלי תפקידים אחרים בוויזארדס

העונה האחרונה של מייקל ג'ורדן נגמרה עם טעם מעט חמוץ לאחר שלא הצליח להוביל את הוושינגטון וויזארדס למשחקי הפלייאוף. אולם נראה שהאכזבה של מייקל מהמועדון לא נגמרה רק על הפרקט. עיתון ה'ניו-יורק טיימס' מדווח כי ג'ורדן, שאמור לחזור כבר הקיץ לכיסא המנהל בקבוצה, עשוי לעזוב את תפקידו בשל הדרדרות יחסיו עם אנשי מפתח אחרים במועדון.
ה'טיימס' ציטט שני מנהלים בוויזארדס שטענו כי המרמור שחשו שחקני הקבוצה כלפי הכוכב האגדי במהלך העונה יחד עם דאגה של ראשי המועדון מיכולותיו כמנהל, הן הסיבות העיקריות למשבר. כזכור, כאשר חזר לשחק בקבוצה לפני שנתיים ויתר ג'ורדן על תפקידו כנשיא המקצועי של המועדון. בשבוע הבא הוא ייפגש עם הבעלים של וושינגטון, אייב פולין, בשיחה שתקבע ככל הנראה את עתידו בקבוצה.
העיתון הוסיף גם כי יועציו של ג'ורדן החלו לארגן לו פגישות עם גורמים בהנהלת הליגה, בנוגע לאפשרות שירכוש חלקים בקבוצות אחרות. לפני כחודש, בעקבות התפטרותו של מנכ"ל השיקאגו בולס, ג'רי קראוס, נרמז כי ג'ורדן בן ה-40 עשוי לתפוס את התפקיד בקבוצה עימה זכה בשש אליפויות, אולם הוא עצמו הכחיש את הדברים וטען כי ברצונו להמשיך כמנהל בוויזארדס.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פורש גם מהוויזארדס? ג'ורדן
מומלצים