שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גברי: "פיטורי משה סיני אינם על הפרק"
  גברי לוי נותן גיבוי למאמן האולימפית: "הוא עשה בשנתיים האחרונות עבודה מצויינת". על האפשרות לבחירות ליו"ר ההתאחדות, הוסיף: "אין לי כל בעיה לעריכת בחירות מחר". לוי יפגש ביום ה' עם ראשי ההתאחדות הטורקית במטרה לדון על סדרי האבטחה באיצטדיון, בו יתקיים משחק הבית נגד סלובניה

  יו"ר ההתאחדות, גברי לוי, התייחס היום (ב'), בישיבת מזכירות ההתאחדות, להופעותיהן של הנבחרת הבוגרת והאולימפית נגד צרפת וקפריסין בפאלרמו. לוי שיבח את תוצאות הנבחרת הלאומית, בעוד את יכולתה של האולימפית הגדיר כ"צולעת". על עתידו של המאמן משה סיני, הוסיף יו"ר ההתאחדות בצורה נחרצת: "שלא תהיה אי הבנה. פיטורי משה סיני אינם על הפרק. הוא עשה בשנתיים האחרונות עבודה מצויינת".
  לוי ציין היום בישיבה כי ההתאחדות תסיים את השנה בגירעון של שבעה מיליון שקל בשל קיום המשחקים הביתיים באיטליה. "נעשה כל מאמץ למצוא מקורות כספיים בכדי לכסות לפחות חלק 'מנזקי המלחמה'", אמר היו"ר.
  נושא נוסף שעמד על סדר היום של ההתאחדות הוא היריבות בין גברי לאבנר קופל. לוי ציין כי קופל פנה אליו לפני שבועיים וביקש להחליף במזכירות את מיקי מנדלבליט, תוך שהוא מבהיר כי במידה ולא - הוא יעשה צרות, ישלח מכתבים, יעשה מהומות. לוי אמר: "אין לי כל בעיה לעריכת בחירות מחר, במידה והנהלת ההתאחדות תחליט. רוב מסקנות ועדת סטרשנוב יושמו, וגם בעניין הבחירות סטרשנוב עצמו ומשרד החינוך קיבלו את החלטתנו להצביע עם ייפוי כוח".
  חברי המזכירות, צבי וייצנר ואבי לוזון, הציעו ליו"ר ההתאחדות להחליף את קופל לאלתר בחבר אחר בדעה המייעצת של הנהלת ההתאחדות. הם ציינו שפעולותיו של קופל פוגעות בכלל חברי המזכירות ולא רק ביו"ר גברי לוי.
  קופל התייחס היום לטענות נגדו: "הפצת השקרים נגדי לא תמנע ממני להמשיך לדרוש ולפעול למען מינהל תקין במוסד פופולארי כמו ההתאחדות לכדורגל, אמר. "אמשיך לפעול לישום של חלקים ניכרים בדו"ח ועדת סטרשנוב, והדבר מגובה על ידי שרת החינוך, לימור לבנת".

  גברי יפגש עם ראשי ההתאחדות הטורקית

  לוי יצא ביום חמישי לאנטליה לפגישה עם ראשי ההתאחדות הטורקית, ראש העיר ומפקדי המשטרה. במקביל, מתכוונת ההתאחדות לנקוט בפעולות רבות כדי לגרום לאלפי אוהדים להגיע למשחק נגד סלובניה (7 ביוני). יחד עם לוי יצאו לטורקיה סמנכ"ל ההתאחדות ומנהל האיצטדיון.


  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יוסי רוט
  לוי: רוב מסקנות ועדת סטרשנוב יושמו
  צילום: יוסי רוט
  צילום: איי פי
  גיבוי מהיו"ר. משה סיני
  צילום: איי פי
  מומלצים