שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מכבי פ"ת: עמוס לוזון הורחק לחצי שנה בפועל
  וועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל הטילה עונש כבד על נשיא מכבי פתח תקווה, שהורחק לחצי שנה מפעילות רשמית במסגרת המועדון וההתאחדות

  נשיא מכבי פתח תקווה, עמוס לוזון, הורחק לחצי שנה מפעילות על ידי ועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל, בעקבות דברים שהטיח לפני מספר שבועות ביו"ר הוועדה המקצועית לאיגוד השופטים צביקה רוזן.
  על פי האישום, פנה לוזון אל עבר רוזן במשחק גביע המדינה של מכבי פתח תקווה נגד הפועל רמת גן וקילל אותו - "חרא עליך ועל השופטים שלך. גמרת לנו את העונה".
  הדברים שיוחסו ללוזון נכתבו בכלי התקשורת אולם רוזן עצמו הכחיש באותו זמן כי שמע את הדברים, ולוזון הכחיש כי אמר אותם. לאחר מספר דיונים בוועדת המשמעת, בהם בין היתר העיד רוזן כי שמע את הדברים אולם בחר להכחישם בשלב הראשון כדי למנוע מהומה, החליט היום (ה') דיין בית הדין דוד לב, להרשיע את לוזון ולהרחיקו לחצי שנה מפעילות רשמית במסגרת ההתאחדות לכדורגל ומכבי פתח תקווה. לוזון גם נקנס בסכום של 5,000 שקל.
  בדיון אמר לב כי הוא משוכנע שלוזון אמר את הדברים וכי הוא מצפה מנשיא של קבוצה לנהוג באופן אחר מכפי שנהג. לוזון מצידו אמר בדיון כי רוזן שיקר במצח נחושה והוא מוכן לקיים דיון נוסף שבו רוזן מעיד גם בפניו.
  תגובת עמוס לוזון: "אני לא ממלא גם ככה שום תפקיד בהתאחדות. בית הדין של ההתאחדות לא שווה שאתייחס אליו ואין לי כוונה להגיב".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ארכיון ידיעות אחרונות
  עמוס לוזון. חצי שנת הרחקה
  ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים