שתף קטע נבחר

ישי: הטענות נגד רשת הביטחון - צבועות

יושב ראש ש"ס נפגש היום עם ראשי מועצת יש"ע. המתנחלים תקפו את רשת הביטחון שמעניקה ש"ס לברק, וישי ניסה לברר מי שלח עשרות אנשים להפגין מול ביתו

ראשי מועצת יש"ע נפגשו הבוקר (יום ד') עם יושב ראש תנועת ש"ס, חבר הכנסת אלי ישי. הפגישה נערכה על רקע המתיחות בין ש"ס לימין, בעקבות רשת הביטחון שמעניקה ש"ס לראש הממשלה אהוד ברק.
בפגישה, שנערכה בלשכתו של ישי בבית ש"ס בירושלים, השתתפו בין היתר בני כשריאל ושלמה פילבר, מראשי מועצת יש"ע. הם טענו בפני ישי כי רשת הבטחון ניתנה לברק על מנת שיוכל לפעול ולהגביר את הביטחון, אך בפועל הוא נוקט במדיניות של הבלגה. ישי אמר כי הוא מסכים שמדיניות ההבלגה היום אינה מתאימה.
בעקבות ההפגנות שנערכו מול ביתו, שאל ישי את ראשי מועצת יש"ע אם שלחו את המפגינים, אך הם הדגישו כי ההפגנה נערכה ביוזמת צעירי הליכוד. ראשי יש"ע הוסיפו ואמרו כי בשלב זה אין בכוונתם לשלוח אנשים להפגין מול ביתו של ישי.
מש"ס נמסר כי הפגישה היתה טעונה, וכי אלי ישי הצהיר כי הטענות נגד ש"ס בעניין רשת הבטחון הן "צבועות". ישי הוסיף ואמר כי בכל מקרה, אין לימין 61 חברי כנסת כדי להפיל את הממשלה.
בתוך כך נודע כי סיעת המפד"ל מתכוונת לקיים את פעילותה הפרלמנטרית באוהל המחאה שהוקם מול משרד ראש הממשלה, על רקע מה שהם מכנים ההתדרדרות הביטחונית.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אי פי
אהוד ברק ואלי ישי. רשת בטחון
אי פי
מומלצים