שתף קטע נבחר

כדורגל דוחה שביתה: רכבת האוהדים יצאה מב"ש

למרות השביתה הכללית במשק, מגזר אחד נמצא מעל השביתה: אוהדי הכדורגל. רכבת ישראל הוציאה רכבת אוהדים מבאר שבע לתל אביב לקראת חצי גמר גביע המדינה בכדורגל

למרות השביתה הכללית במשק, יצאה בצהריים רכבת עמוסת אוהדים מבאר שבע לתל אביב לקראת חצי גמר גביע המגינה בכדורגל, בו משחקת קבוצת הפועל באר שבע נגד מכבי חיפה. רכבת נוספת צפויה להחזיר את האוהדים לבאר שבע עם תום המשחק, שיערך אחר הצהריים באיצטדיון הלאומי ברמת גן.
בשביתה הכללית הקודמת, לפני כשבועיים, אישרה ההסתדרות למטוס ובו נבחרת ישראל בכדורגל לנחות בנתב"ג, למרות השביתה. הסיבה אז היתה איום של יורם אוברקוביץ', יו"ר ועד עובדי חברת החשמל, שעובדי החברה יפסיקו את שביתתם אם לא יתאפשר לשחקני הנבחרת לשוב ארצה.
אתמול, לפני שהסתדרות החליטה על השביתה, פנו מנהיגי האוהדים להנהלת הרכבת בבקשה להוציא רכבת אוהדים מיוחדת. עם פרוץ השביתה נמסר להם שהרכבת לא תצא. לאחר מכן, הפעילו פוליטיקאים לחצים על הנהלת הרכבת, ובעקבות כך את הרכבת נוהג חבר הנהלה שאינו כפוף לוועד עובדי הרכבת. הנהגת מטה המאבק של ההסתדרות וועד הרכבת ניסו רצו לעצור את מהלכה, אך מתוך התחשבות ב-450 ילדים הנמצאים על הרכבת הוחלט לתת לה להמשיך במהלכה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הפועל באר שבע. האוהדים יגיעו למרות השביתה
מומלצים