שתף קטע נבחר
  • מילון ההריון

סקירת מערכות

כמו בפלייסטיישן 2 – כשאת בתפקיד הג'ויסטיק

אם האולטראסאונד הוא יום חג - זה הסדר-פסח של כל החגים. לפני הפגישה המיוחלת עם העובר/ית את מתכוננת לפגישה עם הרופא. רשמי לפניך: פן, מניקור-פדיקור, טיפול פנים, שפתון-תוחם-איי ליינר, אפילציה, שחי-שפם, חצאית מיני ועקבים גבוהים. אופס, כמעט שכחתי, גילוח (ע"ע משימה בלתי אפשרית). רק כשאת נראית כמו קייט מוס מאותגרת-בטנית את מוכנה לצאת מהבית.
בסקירת המערכות הראשונה את מרגישה כמו משחק בפלייסטיישן 2 – כשאת בתפקיד הג'ויסטיק. המשחק הזה לוקח כמעט שעה, הרופא משמיע קריאות טאץ'-דאון נוסח "מידת ה- humerus 17.7 מילימטר" או "נמצא מוצא אאורטה", אבל את קורנת מאושר למראה הדגיגון שלך עושה פירואטים במים. יו, איזה יפה, "למי הוא דומה- לאמא או לאבא?" מעודד אותך הרופא, ולא נעים להגיד אבל כרגע הוא דומה יותר לכתם רורשאך מאשר ליצור שתחזיקי עוד אי אלו חודשים בידיך.
סקירת המערכות השנייה היא חוויה מרגשת לא פחות, רק שעכשיו במקום פלייסטיישן 2 מגרש המשחקים הפך לגבעה תלולה עליו מריץ הרופא אופנוע 500 סמ"ק על בטנך ומשמיע קולות "וורום, וורום". אם תתאמצי קצת תוכלי אפילו את לזהות יד, רגל, ראש או ישבן. אנחנו יצאנו עם קלוז-אפ של בולבול וחיוך מאוזן לאוזן. שחקן פורנו בפוטנציה!

יש לכם עוד ערכים הריוניים באות ס'? הוסיפו אותם כאן, באמצעות "תגובה לכתבה"
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סקירת מערכות - כמו בפלייסטיישן 2 – כשאת בתפקיד הג'ויסטיק
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים