שתף קטע נבחר

קצב: קיבלתי את ברכתו של הרב כדורי

מועמד הליכוד לנשיאות עושה מאמצים של הרגע האחרון כדי למזער את הנזק שנגרם לו בעקבות הצבעת חברי מפלגתו נגד הצעת החוק על המלצות ועדת טל

מועמד הליכוד לנשיאות, חבר הכנסת משה קצב, פועל למזעור הנזק שנגרם לסיכוייו לזכות בתמיכת החרדים במאבקו, בעקבות הצבעת חברי ליכוד נגד החוק לגיוס בחורי ישיבות, ובעיקר בעקבות הצידוק האידאולוגי שנתן להצבעתו יושב ראש הליכוד, אריאל שרון.
אתמול (יום ג') הגיע קצב לתפילת שחרית במניינו של זקן המקובלים, הרב יצחק כדורי, שם התקבל בחמימות רבה. מיד לאחר התפילה נועד עם הרב כדורי בביתו. לטענת מקורבי קצב, אמר הרב שצריך לעשות הכל כדי שש"ס והרב עובדיה יוסף יתמכו במועמדותו לנשיאות. כמו כן פירסם קצב הודעה, לפיה נעדר מההצבעה בכנסת אך ורק משום שנכפתה על הליכוד הצבעת אי אמון בראש הממשלה, ולבקשת סיעות ש"ס ויהדות התורה. אחרת, לדבריו, היה מצביע בעד החוק. גם יו"ר סיעת ש"ס פירסם הודעה דומה, ולטענת מקורות בכירים בליכוד, נעשה הדבר עקב פנייה מפורשת של ח"כ קצב.
גם המתנחלים מנסים לזכות בתמיכתו הפומבית של זקן המקובלים. אתמול הגיע אל כדורי הרב זלמן מלמד, יושר ראש ועד רבני יש"ע. מלמד הביא עימו איגרת מוועד הרבנים בה נכתב: "שמענו רבות על פעולותיו של כבודו למען ההתיישבות ברמת הגולן, ואנו מזמינים את כבודו לפעול באותה הדרך גם עבור המשך ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון. עתה, לאור כוונת הממשלה להפקיר את ההתיישבות היהודית תוך סיכון ממשי של אנשים אנשים, נשים וטף, אנו פונים לכבודו לבוא לבקר את יישובינו, לחזק אותנו ולברך אותנו". הרב כדורי נענה להזמנה, וכפי הנראה יגיע בשבוע הבא לביקור בהתנחלויות.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שאולי שם טוב
לעשות הכל. כדורי וישי
שאולי שם טוב
זום 77
התקבל בחמימות. קצב
זום 77
מומלצים