שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  האקר אנטי ישראלי נידון למאסר
  עאדיל יחיא זכריה שקור, בעל אזרחות פקיסטנית שהתגורר בלוס אנג'לס, הודה בהשחתת דף הבית של האתר והוסיף בהם מסרים המגנים את ישראל ומשבחים את המאבק הפלסטיני

  האקר אנטי-ישראלי בן 18 שפרץ למחשבי המעבדות הלאומיות "סנדיה" בקליפורניה, ופירסם הודעה אנטי ישראלית באתר האינטרנט של חיל האוויר האמריקאי באיגלין, פלורידה, נידון ביום ה' לשנה מאסר בפועל.
  עאדיל יחיא זכריה שקור, בעל אזרחות פקיסטנית שהתגורר בלוס אנג'לס, הודה בחודש מרץ באשמה של הונאה באמצעות מחשב וגניבת מספרי כרטיסי אשראי.
  הוא הורשע בפריצה לאתר האינטרנט של מעבדות סנדיה בליברמור - מתקן ממשלתי המנוהל על ידי יצרן המטוסים לוקהיד מרטין עבור מינהל האבטחה הגריענית הלאומית במשרד האנרגיה האמריקאי - ובגרימת נזק של יותר מ-2,700 דולר.
  כמו כן, שקור פרץ לשרתי המחשב של בסיס חיל האוויר בפלורידה בחודשים אפריל ומאי, 2002 השחית את תוכניי דף הבית של האתר והוסיף בהם מסרים המגנים את ישראל ומשבחים את המאבק הפלסטיני.
  הנזק הכולל למערכות חיל האוויר נאמד ב-75,000 דולר. שקור פרץ לשתי מערכות מחשב נוספות של חברות אזרחיות וגנב מהן מספרי כרטיסי אשראי ורכש באמצעות פריטים בשווי 7,000 דולר. על פי גזר הדין, שקור ישלם קנס בסך 88,253 דולר וירצה עונש מאסר בפועל של שנה ויום. לאחר שישתחרר, הוא יהיה תחת פיקוח של קצין מבחן במשך שלוש שנים, במהלכן ייאסר עליו להשתמש במחשב.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים