שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מהנעשה בעולמנו

  אוסף ידיעות מוזרות מספיק מהעולם הרחב - כולל 11 קילו קוק, פילים ללא קונדומים ושיטה חדשה לייבוש זרע ברוח  רוצים לקנות שן של "המלך"?

  מעריציו הרבים של אלביס פרסלי אולי איחרו את התור בו אפשר לקנות את אחת מחליפותיו הרבות של המלך, אבל עדיין לא אבדה התקווה. מי שממש יתעקש, יוכל לקנות לעצמו מזכרת מהאליל המוערץ עליו - שן.
  סוכנות הידיעות רויטרס מדווחת, כי אתר המכירות הפומביות eBay מציע למכירה שן שעברה בדיקות גנטיות, המוכיחות כי היא נלקחה מגופו של אלביס. את השן ניתן לקנות בחבילה המכילה גם פיסת שיער מראשו של פרסלי ועותק מוזהב של להיטו "אהבי אותי ברכות". מחיר הכניסה למכירה הפומבית, הוא לא פחות מאשר 100,000 דולר.
  השן מוצגת לראווה בפורט לורדייל, קליפורניה, במספרה בשם "התות הצהוב", הקיימת מאז שנת 1992.
  לדברי מנהל המכירה הפומבית, אנטוני דה פונטה, בעליה החוקיים של השן החליט למוכרה בגלל העלויות הגדולות של הביטוח והאבטחה סביבה.

  ביקורת על כרזה בה פילים מקיימים יחסי מין ללא קונדום

  קבוצת פעילים תאילנדים תכננה להשתמש בכרזה בה נראים שני פילים מקיימים יחסי מין, על מנת לפרסם את כנס האיידס הבינלאומי שייערך בבנגקוק בשנה הבאה, אך תוכניתם זכתה לביקורת רבה. בראש המבקרים את הכרזה עומדים אנשי משרד הבריאות, המיצרים על כך שהפילים המוצגים בכרזה מקיימים יחסי מין ללא קונדום, כך מדווחת סוכנות הידיעות רויטרס.
  "הכרזה פשוט לא ממלאת את יעדיה", אמר ד"ר סומבט טנפרסטסוק, מהמחלקה הממשלתית למניעת התפרצות מחלות. "הכרזה מראה דבר אחד בלבד: שהפעילים הקהילתיים מרוכזים אך ורק במין. חוץ מזה, הפיל הזכר בכרזה אינו חובש קונדום", הסביר.
  הלוגו הרשמי של הכנס הוא שלושה פילים עומדים אחד ליד השני. פיל הוא סמלה הרשמי של תאילנד.

  אכסן את הזרע שלך בבית

  שיטה חדשה שפותחה בערב הסעודית, תאפשר לגברים העוברים טיפולי פוריות לשמור את מנות הזרע המיובשות שלהם בבית, כך מדווחת סוכנות הידיעות רויטרס.
  את השיטה החדשה הציג ד"ר דניאל אימודם, מהמרכז הרפואי "אפרן ובגדו" שבג'דה, בפני באי הכנס לפוריות שנערך במדריד. לדבריו, מולקולות ה-DNA של הזרע אינן נפגעות כאשר הזרע מיובש על ידי אוויר, ומאוחר יותר, בעזרת שיטה לפוריות הגבר, יכול הזרע להפרות ביצית בהצלחה.
  נכון להיום, מנות זרע נשמרות במיכלים גדולים ויקרים של חנקן נוזלי או כימיקלים אחרים המיוחדים לכך. המיכלים ממוקמים על פי רוב במרפאות פוריות ובמעבדות.
  "השיטות הקיימות כיום מסורבלות וגוזלות זמן רב, בהשוואה לשיטת הייבוש באוויר שפיתחנו", אמר ד"ר אימודם. לדבריו, "התהליך יכול להיות פשוט מאוד ולאפשר למטופלים להיות אחראים לאכסון מנות הזרע שלהם בבית".
  זרע שיובש באוויר יכול להיות מאוכסן בטמפרטורת החדר או במקרר, אבל חייב לעבור תהליך של הרכבה במים במעבדה, לפני שייעשה בו שימוש.
  מחקרים נוספים עוד צריכים להיערך בנושא זה, אך ברגע בו יסתיימו, יוכלו גברים לעשות שימוש בשיטה זו ללא ציוד נוסף מיוחד, ולהחליט לבדם היכן לאכסן את זרעם ומתי להפשירו.
  הפריית ביצית באמצעות זרע שיובש באוויר תיעשה בשיטה הנקראת "החדרת זרע תוך-פלזמטית".

  למכירה: מכונית עם קוקאין. לפרטים: משרדי המכס

  רשות חקירות המס שבהמבורג, גרמניה מסרה לסוכנות הידיעות רויטרס, כי מכרה, בטעות כמובן, מכונית ובה כ-11 קילוגרמים של קוקאין.
  המכונית, מסוג "שברולט אסטייט", יובאה ממקסיקו בשנת 1997. במהלך בדיקת הרנטגן שעברה המכונית, התגלו בה כ-60 קילוגרמים של קוקאין. "תוכנת הרנטגן לא הצליחה לאתר את 11 הקילוגרמים הנוספים", אמר דובר רשות המס, רוברט דויטש.
  המכונית אוכסנה במחסני מס ההכנסה, עד שהוצאה למכירה פומבית בחודש שעבר. לאחר זמן מועט, גילה הקונה המאושר 11 שקיות של אבקה לבנה, משקלה של כל אחת מהן כ-900 גרם.
  המוצא הישר מיהר להחזיר את הסם לרשויות המס, והפרשה באה אל סיומה. ההערכה היא כי ערך השוק של הקוקאין שנמצא עמד בשנת 1997 על 564,000 דולרים.
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ייאלץ להסתדר בלי שן. המלך
  יש עוד 10 קילו ו-958 גרם באוטו
  אבל למה בלי קונדום, למה?!
  מומלצים