שתף קטע נבחר

שרון יחלק ילקוטים לעולים לכיתה א'

פרסום ראשון: ראש הממשלה צפוי לחנוך בקרוב פרוייקט חלוקת ילקוטים לילדים נזקקים. גורמים בלשכתו: המטרה היא להפוך את רה"מ לחברתי יותר

אנשי לשכת ראש הממשלה החליטו להפוך את אריאל שרון ל"חברתי" יותר ולקשר אותו לפעילות רווחה. במסגרת זאת, ל-ynet נודע כי בתחילת החודש הבא יחלק ראש הממשלה, בשיתוף עם ה"קרן לידידות" יותר מ-23 אלף ילקוטים לילדים שעולים לכיתה א' ממשפחות במצוקה וכן לילדים שמשפחותיהם עלו לאחרונה לישראל.
לפני שבועות אחדים פנתה "הקרן לידידות" ללשכת ראש הממשלה, בבקשה לשיתוף פעולה בפרוייקטים חברתיים. בדיונים שנערכו בין יועץ ראש הממשלה יואל חסון ובין ראשי הקרן, דרורה גנני והרב יחיאל אקשטיין, הוחלט כי הפרוייקט הראשון יהיה חלוקת הילקוטים לתלמידים בחודש הקרוב. גורמי רווחה ברשויות המקומיות איתרו את הילדים הנזקקים והעבירו את הרשימה לקרן הידידות ולשכת ראש הממשלה.
את הילקוטים רוכשת הקרן לידידות מכספה שלה, אולם החלוקה תיעשה בחסות משרד ראש הממשלה וראש הממשלה עצמו אמור לחלק בחודש הבא ילקוטים לילדים בנוכחות כלי התקשורת בטקס חנוכת הפרוייקט. לאחר הטקס יועברו שאר הילקוטים עד לאמצע חודש אוגוסט לגורמי הרווחה ברשויות המקומיות שיחלקו אותם לילדים.
בלשכת ראש הממשלה אומרים כי הפרוייקט בא במגמה להפוך את סדר יומו של ראש הממשלה ליותר חברתי ומטרתו היא לערב את רה"מ בטיפול בנושאים הקשורים לקהילה. בעתיד, לדבריהם, הוא צפוי לקחת חלק בפרוייקטים נוספים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
ראש הממשלה. יחלק ילקוטים
צילום: איי פי
ילקוט לכל ילד. ארכיון
מומלצים