שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  יהודה איש קריות?

  פרופ' יהודה היס הגיע אמש בטלוויזיה כדי להתגונן - אבל לא היה לו ממש מה להגיד. ובערוץ 2 הופכים את האמהות החד הוריות לפילר לימי ההודנה  חזון העצמות: פרופ' יהודה היס ב"חדר מצב", ערוץ 10

  כפי שזה נראה כעת, נדמה שהגופה האחרונה שיצטרך הפרופ' יהודה היס לנתח - ויהיה לו די זמן לעסוק בכך - תהיה זו של הקריירה שלו עצמו.
  אין לדעת מה מתחולל, או לא, מאחורי דלתות חדרי הניתוחים של המכון לרפואה משפטית, אבל גילוי האיברים החסרים בגופת דניאל הילר היא אחת הפרשות המקאבריות והנוראות שנרשמו כאן לאחרונה, והיא אינה הראשונה המפילה צל כבד על פועלו של הפרופ' היס. תחקירים עיתונאיים חשפו בשנים האחרונות שורה של סימני שאלה בכל הקשור לאופן בו מתנהל המכון לרפואה משפטית, אבל נדמה שאת צומת הדרכים שמסמנת פרשת הילר יתקשה פרופ' היס לחצות בשלום.
  ייאמר לזכותו של היס, כי הגיע אתמול ל"חדר מצב" בניסיון להתגונן ולהסביר - שזה הרבה יותר מכפי שתוכלו לומר על, נניח, גלעד שרון או נעמי בלומנטל, שבמצבים דומים נוהגים להתחפש לגפילטע-פיש. חמור-סבר, קולו נמוך, נראה כגיבור טראגי במערכה השלישית לאחר שהכל כבר סוגר עליו, ניסה היס להתגונן מול הממצאים. לרגע קל היה לרחם עליו, בעיקר כשח"כ שאול יהלום התייצב מולו וקרא להדחתו המיידית. אמו של דניאל הילר, מצידה, הפצירה באזרחי ישראל שלא לתת עוד אמון במכון לרפואה משפטית. אלא שלהיס לא היה הרבה מה לומר זולת "אנחנו עושים עבודה אדירה" וההבטחה כי אין בכוונתו לפרוש בקרוב. כוונות לחוד ומציאות לחוד; אלא אם יצליח היס, בדרך הודינית כלשהי, לצאת מזה בשלום, לא יוותר לנו אלא לחכות לספר זכרונותיו תוך שאנחנו משתדלים לשמור על איברינו הפנימיים לבל יסיימו באבו-כביר.

  תחרות במצוקה: "שש" עם גבי גזית, ערוץ 2, 18:00

  מפה לשם, הופכת המצוקה לאחד התחומים הכי כדאיים בישראל. יצאתם מהבורסה? כנסו למצוקה. מי שנכנסו כבר הרוויחו, לפחות בזמן-מסך. מי שנכנסים עכשיו תופסים את הגל האחרון. כנסו מיד לאחד הסניפים פן תאחרו וכל המקומות הגרועים כבר יהיו תפוסים.
  אחד הסימפטומים המוכיחים שהמצוקה היא מהענפים היציבים במשק הוא התפתחותה של תחרות בריאה בתוך הענף. אם עד לפני כמה שניות עוד היו לוויקי כנפו ולהקת החד-הוריות שלה מעין מונופול זמני, הרי שמזה יומיים פועלת להקה מתחרה, קיצונית מזו של כנפו, להלן "האמהות מירושלים", בגיבוי, כך אומרים, הפנתרים השחורים עצמם! (הם לא בפנסיה?). הירושלמיות מאיימות לעשות לעשות הרבה יותר בהרבה פחות: אצלן תקבלו גם הבערת-צמיגים ונכונות לאלימות. ויקי, כזכור, דוגלת בדרכי שלום. מה נגיד; מרטין לותר קינג מול מלקולם אקס. במי תבחרו? סמדר פלד, שהתבקשה על-ידי גבי גזית לתת הימור, הלכה על הקבוצה הביתית, להלן כנפו. הן ינצחו. גזית עצמו נמנע מהימור, אבל נראה משועשע למדי.
  בינתיים, כמקובל במתחמים בהם נפתחים כמה קניונים מתחרים, הפך מאהל המצוקה לעיר אוהלים קטנה, כולל הופעות, שירותים כימיים וקבלת קהל סביב השעון. נראה שבערוץ 2 אוהבים להשתמש בו כמילוי צמרירי ורך לימים בהם יתר החדשות קצת חלשות. נו, נביא איזה אייטם מהמאהל של כנפו והמתחרות - זה כבר ייתן כמה דקות. מי נאבק על מה, למה, ומה המשמעות האמיתית של כל זה - העניינים האלה קבורים כיום כמה שכבות גיאולוגיות מתחתינו. כרגע, מאהל החד-הוריות הוא כקרקס מדראנו החונה במרכז העיר. עוד שניה ואורנה בנאי תתייצב מולו בזעקות-שבר: שחררו את החיות.

  צריך להגיד:

  *לרשת: לא היה הורג אתכם, או את המישדר, להזכיר - לפחות פעם אחת בעשרות פרומואים - כי מרב מיכאלי היא שראיינה עבורכם את אתי אלון.
  *ש"לתפארת מדינת ישראל" היא שורת המחץ המסיימת כרגע גם את הפרומו ל"המופע המרכזי" וגם את זה של "אסתי המכוערת". והיא באמת מצחיקה לאין שיעור. וגם מקורית וטריה מאוד.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום אורן אגמון, ידיעות אחרונות
  ינתח את הקריירה שלו? היס
  צילום אורן אגמון, ידיעות אחרונות
  צילום: עמית שאבי
  חיית מחמד? כנפו
  צילום: עמית שאבי
  לאתר ההטבות
  מומלצים