שתף קטע נבחר

המשטרה: חשש לגורלה של נעדרת בת 18 מטבריה

משטרת המחוז הצפוני ערכה מאז שעות הבוקר סריקות נרחבות באיזור טבריה בחיפושיה אחר דנה בנט, שנעדרת מאז יום חמישי בלילה. אמה של דנה, ויקי: "אנחנו נמצאים בסיוט אמיתי"

יותר מ-200 שוטרים ומתנדבים יצאו היום (שבת) לחפש אחר דנה בנט (18) מטבריה, הנעדרת מאז יום חמישי בלילה. דנה נעלמה כשהיתה בדרכה מהעבודה במסעדה בטבריה לבית דודה בעיר. במשטרת המחוז הצפוני הביעו חשש כבד לגורלה.
המשטרה הקימה חדר פיקוד קדמי במושבה מגדל שריכז את החיפושים, בהם השתתפו 50 שוטרים, 50 מתנדבי המשמר האזרחי ו-120 אזרחים. מסוק משטרתי, עשרה פרשים ועשרות ג'יפים וטרקטורונים השתתפו אף הם במבצע החיפושים.
מפקד משטרת טבריה, סגן ניצב דורון כהן אמר ל-ynet: "אין שום סיבה להיעדרותה ואין לנו שום קצה חוט. אנחנו חושבים על כל האפשרויות. הרמנו מסוק לאוויר ואנחנו מסתייעים בעשרות ג'יפים וטרקטורונים מסביב לטבריה. ככל שהשעות עוברות ואין שום סימן, הולך וגובר החשש לגורלה".
אמה של דנה, ויקי, נמצאת עם המשטרה בחפ"ק: "דנה ילדה מיוחדת, אחראית מאוד. כל דבר אצלה מחושב והיא שוקלת לפני כל צעד. זו לא אחת שמחליטה בשניות על כל שינוי. לפעמים אני אומרת שזה מוגזם מרוב שהיא אחראית. דנה מיידעת אותי תמיד על כל דבר, גם כשהיא יודעת שאני אכעס. אנחנו נמצאים בסיוט אמיתי. חוסר הידיעה, שאני לא יודעת איפה היא ומה קורה".
המשפחה חוששת לנוכח העובדה שלפני שלושה חודשים עברה דנה ניתוח בראשה לטיפול בכלי הדם. מאז היא עוברת טיפולים ונזקקת לתרופות. אמה ויקי: "היא יודעת אלו תרופות היא צריכה לקחת וסומכת רק על עצמה בעניין הזה. כל כך לא מתאים לה להיעלם. בחורה עם עקרונות. אני מקווה לשמוע כמה שיותר מהר ממנה. אנחנו עוקבים מקרוב אחר החיפושים".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רפרודוקציה
דנה בנט
צילום רפרודוקציה
צילום: ערוץ 2
חיפושים באזור טבריה
צילום: ערוץ 2
מומלצים