שתף קטע נבחר

הערב: ש"ס תנסה למלא את בלומפילד

דריכות בתנועה לקראת כינוס הימים הנוראים באיצטדיון כמה חודשים לפני הבחירות המוניציפליות. זאת לאחר שלפני שנתיים לא הצליחו בתנועה למלא את "טדי". החשש: "התנזים של דרעי" יבקש לפגוע במפגן התמיכה

מפגן תמיכה גדול בתנועת ש"ס צפוי להתקיים הערב (יום ג') באיצטדיון בלומפילד ביפו.

 

תחת הכותרת כנס התעוררות לקראת הימים הנוראיים, מבקש יו"ר התנועה אלי ישי להעיר את ציבור הבוחרים לקראת הבחירות המוניציפליות הקרבות. אורח הכבוד יהיה הרב עובדיה יוסף ובבימת הכבוד יצטופפו כל הפוליטיקאים וראשי התנועה.

 

בש"ס טוענים כי את הכנס מארגנים אנשים פרטיים וכולו "לשם שמיים", אולי בשל החשש שמפגן הכוח המתוכנן יהפוך לאירוע משפיל, כדוגמת הניסיון של אלי ישי למלא את אצטדיון טדי לפני שנתיים. ניסיון שהסתיים בהשפלת הרב עובדיה לאחר שרק עשרות בודדות של תומכים טרחו להגיע לכינוס.

 

ישי ערך בימים האחרונים מרתונים טלפוניים לדמויות מובילות בעולם החרדי וציין בפניהם את חשיבות האירוע. גם יהודה משי זהב מארגון זק"א נתבקש על ידי ישי להפעיל את השפעתו ולתרום לטובת הצלחת האירוע.

 

האם התנזים של דרעי מכין הפגנת כח משלו?

 

גורמים בש"ס הביעו חשש כי "התנזים של דרעי" יבקש לפגוע היום בכינוס התנועה. זאת לאחר שהשבוע נידה הרב עובדיה יוסף את יהודה אזרד מקורבו של אריה דרעי.

 

הנידוי עורר סערה רבתי בתנועה והפך לשיחת השבוע. אזרד, המקורב לרבנים האשכנזים, ניסה לקבל את תמיכתם אבל נענה בסירוב. בש"ס יודעים כי התבטאויותיו האחרונות של מנהיגם הרוחני נגד המפד"ל והנידוי, יוצא הדופן שלא אירע כמותו שנים, פגע בתדמיתה של התנועה וחוששים כי היום בכינוס יעשו פעילי "התנזים" צעדים פרובוקטיביים שיסיתו את הזרקורים למאבקים הפנימיים הבלתי פוסקים, שיפגעו בסופו של דבר בקמפיין לבחירות המוניציפליות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ארכיון ידיעות אחרונות
בלומפילד. יתמלא הערב?
צילום ארכיון ידיעות אחרונות
צילום: צפריר אביוב
הרב עובדיה. נגד התנזים
צילום: צפריר אביוב
מומלצים