שתף קטע נבחר

העירייה מעודדת למעורבות ואכפתיות

עיריית חולון החליטה לשתף את העובדים בייעול ושיפור השירות העירוני. 20 הצעות ייעול כבר נבחרו ליישום

הנהלת עיריית חולון החליטה לעודד את עובדיה לגילוי מעורבות ואכפתיות ארגונית, ולאחרונה ביקשה מהם להגיש הצעות ייעול לשיפור העבודה בעירייה. מתוך 80 הצעות ייעול שהוגשו במהלך השבועות האחרונים על ידי עובדים ממחלקות שונות בעירייה, בחרה ועדת הצעות הייעול ליישם 20 מהן.

החלטת העירייה לשתף את העובדים בייעול ושיפור המערכת התקבלה במסגרת פרויקט 'עידוד וטיפוח מצוינות ואיכות על פי המודל האירופאי'. אחד היעדים בפרויקט הוא טיפוח ופיתוח המשאב האנושי.

ההצעות שהוגשו נבחנו, כאמור, על ידי ועדה שחברים בה ראש העירייה, מוטי ששון, מנכ"ל העירייה, חנה הרצמן, שני סמנכ"לים ונוספים ויו"ר ועד העובדים בעירייה, דורון שלום. מנהלת אגף פיתוח משאבי אנוש, זויה עזגד, מסרה כי הצעות הייעול נבחרו על פי קריטריונים כמו יכולת ליישמן בפועל, חדשנות, תרומה למערכת, חיסכון במשאבים והתייעלות.

עזגד הסבירה: "עיריית חולון חרתה על דגלה עוד לפני עשר שנים את שיפור איכות השירות שהעירייה מעניקה לתושבי העיר. במסגרת הפעולות, שנועדו לשיפור השירות, מושקעים מאמצים רבים בהדרכת העובדים ובפיתוח המשאב האנושי. הצעות ייעול בפרט והמודל האירופי לאיכות בכלל הם נדבך נוסף בתהליכי שיפור השירות, שהעירייה שוקדת עליהם זה עשור.

"מחקרים שבוצעו בתחום זה במקומות שונים בעולם מראים כי שיתוף עובדים מעלה את המוטיבציה ואת מידת שביעות הרצון שלהם ממקום העבודה" הוסיפה עזגד.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שלום בר טל
חולון. מודל אירופאי לטיפוח מצוינות ואיכות
צילום: שלום בר טל
מומלצים