שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  האם Mustek הצליחה להפתיע?

  יש סורקים טובים ומקצועיים, יש סורקים זולים ופשוטים וישנו הסורק הזה שהוא מין שילוב יצירתי. האם Mustek הצליחה להפתיע?

  אם אתם מחפשים לקנות סורק בכל מחיר - ובעיקר במחיר זול - יש סיכוי טוב שהסורק הזה יהיה מתוצרת Mustek. החברה הזו אינה חלוצה טכנולוגית גדולה, אבל קשה להתחרות במחירים של מוצריה (דוגמה: דגם ScanExpress 1200UB של החברה משווק בימים אלה במכירות קבוצתיות במחיר של 199 ש"ח).

   

  סורק, מצלם, מפקסס ושולח

   

  דגם 4800TA Pro שייך לסדרה בשם Be@rPaw, שכוללת כמה דגמים שנראים, על הנייר לפחות, קצת יותר מתקדמים ומעוצבים. הוא פועל בממשק USB 2.0 תומך

  ברזולוציה של 2400x4800dpi, בסריקת 3D, כולל מתאם שקופיות, ויודע לצלם מסמך לשגר פקס או לשלוח דואר אלקטרוני בלחיצת כפתור. חבל שאת רוב הדברים האלה הוא עושה רק "בסדר".

   

  הוא הפגין ביצועים יותר מסבירים בסריקת תמונות צבע (מעט יותר מדקה לתמונת A4 ברזולוציה 300dpi, למשל), אבל התוצאה שהתקבלה דרשה בדרך-כלל התאמת צבעים בתוכנה. בסריקת מסמכים הוא עשה עבודה טובה, למרות שלא מהירה מדי. בסריקות תלת-מימד הוא הפיק תוצאות חדות להפתיעה, אבל הוא "פיצה" על כך בסריקת שקופיות - הביצועים היו יפים (כ-80 שניות לסריקת 2400dpi של שקופית ממוצעת), התוצאה בינונית.

   

  נוח וזול

   

  כמקובל היום, 4800TA Pro מגיע עם כן מיוחד שמאפשר להעמיד אותו על צידו. התיעוד שלו סביר ותוכנת ההפעלה נוחה בסך-הכל. מצד שני, ולמרות הלוגו שמבטיח תאימות מלאה ל-XP, תוכנת Ulead Photo Express 4.0 שמגיעה איתו לא מיועדת לסביבה הזו. עוד בזוג התקליטורים המצורף: Acrobat Reader בגירסה לא-חדשה, שני משחקים, ותוכנת OCR לא רעה ולא-עברית.

   

  לא היינו קונים סורק כזה לעבודות גרפיות שאמורות להסתיים בהפקות דפוס. הוא יכול, מאידך, להתאים למי שמבצע סריקות לאתר אינטרנט, מצגות או ארכיון מסמכים דיגיטלי. התמיכה במשלוח אוטומטי של פקס ודואר היא תוספת חביבה, שממצבת אותו כפתרון אקונומי למשרד ביתי דל תקציב.

   

  Mustek Be@rPaw 4800TA Pro

   

  ציון: שלושה וחצי כוכבים.

   

  מידות/משקל: 436x261x70 מ"מ, 2.4 ק"ג.

   

  תכונות עיקריות: 2400x4800dpi, 48 ביט צבע, מתאם שקופיות, צילום מסמך, שיגור פקס/email בלחיצת כפתור.

   

  תוכנות מצורפות: Be@rPaw Panel (תוכנת הפעלה קניינית), Ulead Photo Express 4.0, FineReader OCR, Adobe Acrobat 4.05.

   

  מחיר מומלץ: 875 ש"ח. מחיר השוק החל מ-700 ש"ח (כולל מע"מ).

   

  בעד: פשוט להפעלה, מהיר יחסית, הרבה תכונות.

   

  נגד: איכויות סריקה בינוניות.

   

  השורה התחתונה: סורק רב-תכליתי למשימות לא מקצועיות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים