שתף קטע נבחר

לוד: אולם הספורט נפתח לתלמידים

בניית האולם בתיכון למדעים בלוד הסתיימה אבל השתמשו בו רק להקות מחול עירוניות; השבוע נמסרו מפתחות האולם לתיכון; בקרוב יתקיים טקס חנוכה וקריאתו על שם שחר וקרט ז"ל

"בניית אולם הספורט בתיכון למדעים בלוד הסתיימה כבר לפני כשנה וחצי אבל למרות זאת האולם נפתח רק השבוע". כך טוענים בוגרים ותלמידים בתיכון למדעים בלוד. כמו כן מלינים הבוגרים על כך שהאולם עדיין לא נקרא על שם בוגר בית הספר שחר וקרט ז"ל, שנפל בעת שירותו הצבאי, למרות שהוועדה הקרואה החליטה על כך לא מכבר.

 

כזכור, לפני כחמישה חודשים דווח בעיתון 'איילון' כי 36 מבוגרי בית הספר טענו שאולם הספורט לא נפתח עקב חילוקי דיעות בין חברת לור"ם לעיריית לוד. מלור"ם נמסר אז בתגובה כי האולם הועבר כבר ב-4.5.03 לידי העירייה, וכי ההחלטה על פתיחתו היא בידי העירייה בלבד.

 

גורם בעירייה העריך כי האולם לא נפתח בשל השביתה הכללית במשק והאמין כי ברגע שתסתיים השביתה האולם ייפתח.

גורם בכיר בעירייה הבהיר: "החלטנו שהאולם ישמש את התיכון במשולב עם הקהילה. בהתאם לכך, להקות המחול העירוניות פעלו באולם עד לא מזמן ולאחרונה עברו לבית לזרוס".

 

מנהלת בית הספר, תמר כרמיאלי, סירבה להגיב בנושא והפנתה את עיתון 'איילון' לקבלת תגובה מהעירייה. דובר העירייה, יורם בן ארוש, מסר בתגובה: "אולם הספורט, שנבנה בסמוך לבית הספר התיכון למדעים, הוקם כאולם עירוני ולא כאולם בית ספרי. אל פי סיכום, ישמש האולם את בית הספר בפעילות השוטפת בשעות הלימודים ומשעות הצהריים יעמוד לרשות תושבי העיר לפעילות עירונית רב תחומית כגון ספורט, אמנויות ומחול. מפתחות המבנה נמסרו השבוע להנהלת בית הספר".

 

בן ארוש התייחס גם לקריאת האולם על שמו של בוגר בית הספר: "ראש העירייה, בני רגב, הפנה את כל הגורמים הנוגעים בדבר לקיים בזמן הקרוב טקס חנוכת המבנה וקריאת שמו 'היכל השחר', ע"ש החייל שחר וקרט".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים