שתף קטע נבחר

ראשון לציון: איפה הגינה, ראש העיר?

מאיר ניצן הבטיח לתושבים כי אם ייבחר לכהונה נוספת בעיר, יעניק קרקע לתושבים לצורכי חקלאות. כעת משנבחר דורש ממנו יריבו לקיים את ההבטחה. ממלא מקומו: הקרקעות יחולקו אבל יהיו קריטריונים

ראש עיריית ראשון לציון, מאיר ניצן, ייאלץ להתמודד בקרוב עם דרישה חריגה - לחלק רבע דונם לכל תושב בעיר לצורכי חקלאות. חבר המועצה, דב צור, שהגיש היום (ה') את ההצעה לסדר יומה של המועצה, טען כי ניצן חייב לעשות זאת משום שמדובר בהבטחת בחירות שהבטיח למצביעים.

 

במהלך מערכת הבחירות חילק ניצן עלונים בעיר (ראו תמונה מימין), בהם הבטיח בין היתר, "גינה לכל תושב". במסגרת הפרויקט הצהיר ניצן שיחלק רבע דונם לכל בית אב בעיר עבור "חקלאות פרטית", כפי שהגדיר זאת. לפני כחודש זכה ניצן בבחירות וניצח את צור, שדורש כעת מניצן לקיים את הבטחת הבחירות.

 

צור דרש בישיבה שראש העיריה והמנכ"ל יציגו בפני המועצה תוך 30 יום תוכנית לחלוקת הקרקעות לתושבים. כמו כן דרש צור שמינהל ההנדסה בעיריה יערוך עבודת מטה שתכשיר 55 אלף דונם לחלוקת הקרקעות לתושבים. "את מה שהבטיח ראש העיריה הוא חייב לקיים", אמר צור. "אנו נדרוש שניצן יעמוד בהבטחה לתושבי העיר כי על בסיס זה, בין השאר, הוא נבחר".

  

ממלא מקום ראש העיריה, דוד אלימלך, אמר בתגובה: "ראש העיריה אמר לפני הבחירות שהוא יקצה קרקע חקלאית לכל בית אב, אבל יהיו לכך קריטריונים. לא כל משפחה תרצה לקבל קרקע כזאת ולא כולם יעמדו בקריטריונים. מי שיעמוד בתנאים, יקבל את הקרקע. אני מאמין שהתוכנית תתפוס תאוצה בהמשך".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
העלון שחולק בקמפיין. אז יש גינה?
ניצן. מה עם ההבטחות
מומלצים