שתף קטע נבחר

עוד מכתב איום הגיע ללשכתו של ח"כ עמיר פרץ

במכתב הופיעה תמונתו של פרץ ולצדה הכיתוב: "אתה מחבל ואויב ליהודים". לצד פרץ הופיעו גם תמונותיהם של ערפאת ויאסין. בהסתדרות קושרים את המכתב לאמירותיו האחרונות של נתניהו בדבר "מלחמה בלתי קונבנציונלית"

ההסתדרות הגישה היום (ב') תלונה למשטרת פתח תקווה בעקבות מכתב איום נגד יו"ר ההסתדרות שהתקבל במשרדיהם.

 

דובר ההסתדרות מסר כי אמש התקבל בלשכתו של פרץ מכתב ובו הופיעה תמונתו של ח"כ עמיר פרץ ולצדה הכיתוב: "אתה שקרן, אתה סחטן, אתה צבוע, אתה מחבל, אתה אויב ליהודים". לצד תמונתו של פרץ הופיעו במכתב תמונותיהם של יאסר ערפאת, אחמד יאסין וציורי גולגולות רבים. 

 

בהסתדרות קושרים את המכתב לאמירותיו האחרונות של שר האוצר, בנימין נתניהו, שדיבר על "שימוש בנשק בלתי קונבנציונלי נגד העובדים", וטוענים שהמכתב התקבל לאחר שנתניהו אמר את הדברים הקשים.

 

היועץ המשפטי של ההסתדרות, עו"ד אלון לוין, דיווח על המכתב למשטרת פתח תקווה. במשטרת פתח תקווה החליטו להעביר את הטיפול בפרשה למשטרת תל-אביב, משום שהעבירה בוצעה בתחומה.

 

אין זו הפעם הראשונה שבה נתקלים בהסתדרות באיומים נגד היו"ר פרץ. בראשית החודש התקבל בלשכתו של פרץ פקס המאיים על חייו, ובו נכתב פעמים רבות " AMIR PEREZ SHOULD DIE " הפקס כלל איורים של גולגלות. במקביל נשלחה הודעת אי מייל בה הופיעה תמונתו של פרץ בדמותו של אדולף היטלר.  

 

בלשכתו של פרץ התקבלה בתחילת החודש שיחת טלפון אנונימית של אלמוני שאביו מאושפז בבית חולים, שאמר: "אם אבא שלי ימות בזמן השביתה, אני אקח אקדח כדי לירות בעמיר פרץ , ואהרוג אותו, ארצח אותו ואת כל המשפחה שלו". בעקבות סדרת האיומים הורה קצין הכנסת להצמיד מאבטח אישי ליו"ר ההסתדרות. 

 

בהכנת הידיעה השתתף אבי כהן
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים