שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  זוגיות: מחזירים את ימי הסקס העליזים למקומם

  מבוהלים ומזועזעים מירידת התשוקה המינית בזוגיותכם? מתביישים להודות שאתם מעדיפים סדרה טובה בטלוויזיה על עוד גלגול מתיש בין הסדינים? בואו תקראו מה קרה לבני-זוג ניו-יורקים שהחליטו להחזיר את גלגל הסקס לאחור - ולהחיות לחודש אחד את האקסטזה המינית ההיסטרית של ימי ההיכרות הראשונים

  איך שלא מסתכלים על זה, סקס ונישואין הם זיווג שבהחלט לא נוצר בגן-עדן. כמו רבים אחרים במערכות יחסים ארוכות טווח, תוקפים אותי לפרקים חששות אמיתיים לגבי החשק המיני, שלי שצועד באדיקות בעקבות אוכלוסיית דובי הפנדה, ומאיים להתמעט עד לנקודת ההכחדה. הרגעים השחורים ביותר, השנייה הזו לפני השינה, הם כאשר אני מבינה שאני והאיש המדהים שלי, ששוכב לצידי, לא עשינו את זה כך-וכך זמן, ופשוט בזבזנו את שעות הערב בצפייה בטלוויזיה, במקום להשתולל במיטה.

   

  נכון, חלק מזה הוא פראנויה שמתודלקת מסיפורי סלון על עילויים שגם אחרי 20 שנה ביחד עושים את זה 20 פעמים ביום, סקרים שמגלים חדשות לבקרים שזוגות נשואים עם 30 ילדים עושים סקס 7-6-5 פעמים בשבוע בלי להניד עפעף, עצות בנוסח הפתיעי אותו בכתונת משי אדומה או תשכרו חדר במלון בהפסקת הצהריים של מומחי סקס, שמאיימות שאפשר גם אחרת, וכמובן, הזיכרון העמום של הימים הראשונים שלנו יחד, שבהם פסטיבל הסקס התרחש בין הסדינים, מעליהם, מאחוריהם, בצידם, ובלי סדינים בכלל.

   

  מה יקרה אם נחזיר מלחמה, ניתן לאזור החלציים את המושכות ונגיע להחלטה מודעת לשים את הסקס בראש סדר העדיפויות שלנו, מעל הכביסה המלוכלכת וחשבונות החשמל, דרך העומס בעבודה ומריבות לוהטות? נשמע לכם מופרך? קרן, עיתונאית, ובעלה דן, ברוקר מניו-יורק, נשואים מזה שלוש שנים, החליטו להרים את הכפפה ולערוך ניסוי קטן משלהם. מה אתה אומר שנתמקד במשך חודש שלם רק בלעשות סקס, מותק?", היא שאלה בעודה מלטפת את ברכו. דן לא העז לדחות את המזל שנחת עליו. הם קבעו תאריך התחלה וחתמו על ההסכם בהרמת כוסית: המשחק מתחיל. וזה מה שקרה, כפי שמתארת בפרוטרוט קרן.

   

  היום הראשון

   

  בשבוע שעבר דן הציע שנימנע מסקס, כך שכמו גמלים נחסוך את המיצים החיוניים שלנו למשימה התובענית שמחכה לנו. למרות הטקטיקה המקנטרת הזו, אקט החניכה שלנו נסיוני ומכאני. אני חושבת שההתחייבות להתנסות הזו, שקולה להודאה בכך שחיי המין שלנו לאחרונה אינם מה שהיו אמורים להיות, דבר שגרם לשנינו להרגיש בעמדת מגננה.

   

  היום השני

   

  הלילה, לאחר שיעור אירובי (אני) ומשקאות עם חברים לעבודה (דן), שנינו רק רצינו להירדם מול הטלוויזיה. אבל יש לנו משימה, אז החלטנו להתחיל במעשה מול הטלוויזיה (כששנינו עם הפנים למסך, זוג בטטות שכמותנו). הפתענו את עצמנו כששנינו הפכנו להוטים ומלאי תשוקה. סקס במערכות יחסים ארוכות טווח זה כמו פעילות גופנית. לפני שמתחילים, לעיתים קרובות אתה לא במצב-הרוח המתאים, ואתה חייב להכריח את עצמך, אבל ברגע שהאנדורפינים מתחילים להשפיע, אתם שמחים שעשיתים את המאמץ.

   

  היום השישי

   

  תורנות בה-גה-בום", כך דן החל לכנות את הפרויקט שלנו: אני הולך לשחק כדורסל אחרי העבודה. אתייצב בבית בשמונה לתורנות בה-גה-בום". הוא כבר מתייחס לחגיגת האהבה שלנו כאל עוד אחריות מציקה. אני, מצד שני, מרגישה בעניין יותר מתמיד, מתלהבת מהפרויקט ונוקטת יוזמה. חשבתי שדן יתלהב מהגישה החדשה שלי (שכן כמו רוב הנשים, גם אני קיבלתי תלונות על היעדר יוזמה ופאסיביות), אבל נראה שלנטילת הפיקוד שלי יש דווקא השפעה הפוכה. הצצה חטופה לפסיכולוגיה של הגברים: אם אתה לא צריך לצוד או לדוג את זה, זה לא שווה גרוש. דן אמר כן לניסוי הזה, אבל כעת חלק ממנו מרגיש לכוד.

   

  היום השביעי

   

  הגעתי לאסוף את דן מהמשרד שלו בהפתעה. החברים שלו לעבודה הקיפו אותנו בציפייה גדולה. דן ואני מעולם לא שוחחנו באמת על שמירת המשימה שלנו בסוד. כנראה היינו צריכים, מאחר והוא בבירור סיפר לכל המשרד. אבל לא אכפת לי. למעשה, אהבתי את זה. העקיצות והסקרנות של אנשים אחרים עוזרים לפזר את המתח בינינו ומזכירים לי שהמטרה האמיתית כאן היא ליהנות. הייתי רק רוצה שדן יהיה יותר עקבי: איתי הוא מתלונן ונאנח, אבל כלפי שאר העולם הוא שואג: אני גבר!". נראה שפרסום טורניר הסקס שלנו מרגש אותו יותר מההשתתפות בו.

   

  היום השמיני

   

  הלילה, דן ואני רבנו. הכעס שלנו אחד כלפי השני מתרגם לסקס אגרסיבי, קר ובאופן מוזר מהנה - ישר לעניין, בלי נשיקות. סקס מגיע בכל-כך הרבה טעמים: קוצי-מוצי, מריבת חלב, הדובדבן שאחרי הסערה, קינקי-קצפת. כשעושים את זה כל יום, לומדים להתענג על כל הטעמים השונים. ככל שאתם צריך פחות סקס מבחינה גופנית, כך אתם יותר משתמשים בו לתעל מצבי רוח ורגשות.

   

  היום העשירי

   

  התחלנו את הבוקר בפרידה מכמה מאות דולרים בחנות ארוטיקה. הרכישות כללו: ספר סקס מאוד גראפי, קונדומים בשישה טעמים, אבקת דבש עם נוצת מריחה, אזיקים מפרווה ועוד. אני מקווה שהצעצועים החדשים יתבלו את שיגרת הסקס היומית שלנו: נכנסים למיטה, מורידים תחתונים, מחליפים נוזלי גוף, ועושים קצת קסמים בתנוחה המיסיונרית. אני רוצה להמשיך לשחק עם הרכישות שלנו, אבל הוא לא במצב-הרוח. דן דברן, חם, מרעיף אהבה בזמן האחרון. אבל עדיין, עבורי, כשהוא דוחה אותי, אפילו בפעם הזאת, הדבר מאפיל על כל הרכות שהוא מפגין.

   

  היום ה-12

   

  דן ביקש ממני לצאת לארוחת ערב והופעה של אואזיס עם לקוח. אני לא יודעת אם היו אלה הצדפות השמנמנות, הוודקה עם טוניק, קהל הצעירים החרמנים בהופעה, או הדרך שבה דן כרך את זרועותיו מסביבי והתנועע לצלילי המוסיקה, אבל העניינים בהחלט התחממו הערב. זה בטח עזר שלא דיברנו על לחזור הביתה ולהיכנס למיטה - פשוט נתנו לערב להתנהל במסלול שלו. אפשר לתכנן סקס שהוא בסדר, אבל סקס נהדר פשוט קורה מעצמו.

   

  היום ה-16

   

  דן ואני היינו בתוך מריבה ארוכה ורצינית בארבעת הימים האחרונים. אתמול בלילה, הוא ישן על הספה. מובן שנפלנו מעגלת הבה-גה-בום שלנו. הסטרס של משטר הסקס שלנו הופך אותנו לאויבים. דן מוצא דרכים להתחמק מהפעילות הגופנית הנדרשת. הוא מגיע מאוד מאוחר, מתחיל בוויכוחים טיפשיים, מרחיק אותי ממנו. אני מכריחה את עצמי לקחת את היוזמה למרות התיאבון הירוד שלי, והוא רואה דרך הבלוף. תפסיקי את השטות הזו", הוא רטן אתמול בלילה כשפילסתי את דרכי אליו. אני יודע שאת עושה את זה רק בגלל הניסוי הטיפשי הזה. למה את לא יכולה לשכוח את זה ולהתרכז בניהול מערכת יחסים נהדרת?"

   

  זו הרגשה נוראית. בדרך-כלל אנחנו סומכים על הסקס שידביק אותנו חזרה לאחר התנתקות. אבל כשרבים על סקס - מה התרופה?

   

  היום ה-17

   

  לאחר יום של שתיקה נזירית, התחלנו לדבר על הדברים הקטנים שאנחנו אוהבים אחד בשני.הקרע בינינו נסגר בהדרגה, עם קצת עזרה מהחבר שלנו, דין, שהתקשר עם כרטיסים חינם להופעה של הרולינג סטונס. יו קנט אולוויז גט ווט יו וונט, המילים פוגעות בול. הייתי כל-כך שקועה במכסת הסקס שכפיתי על עצמי, עד ששכחתי ליהנות מהמגע, מהצליל ומההרגשה של מערכת היחסים.

   

  אחד היתרונות שבלהיות עם מישהו תקופה ארוכה הוא שאתה מפתח רפרטואר רחב יותר של אינטימיות. נשיקה על המצח, לחיצה של כף היד, מחמאה עסיסית, יכולים כולם להיות טעונים בגלים סקסיים ורגשיים. הערב, בכל אופן, זיקוקי דינור במאוזן היו מה שרצינו, מה שהיינו צריכים ומה שקיבלנו.

   

  היום ה-23

   

  את סוף-השבוע בילינו בעננים. למעשה, במיטה גבוהה ורחבה של מלון צופה אל אגם. התחושה הרומנטית הזו הייתה נהדרת לסקס, אבל הוצאת הלחץ מהמשוואה היתה אפילו טובה יותר.

   

  ברגע שהגענו לאתר הנופש, הזמנו בקבוק שמפניה ותותים בשוקולד - האביזרים המושלמים לסצינה הרומנטית המאוד לוהטת שלנו: אני מרגיש כאילו רק פגשתי אותך הלילה", דן לחש. כתבנו כמה פרקים ברומן הרומנטי הזול שלנו במהלך סוף-השבוע.

   

  היום ה-26

   

  דן הגיע הביתה מאוחר יותר, ולא אכפת לי. הוא מבטל תוכניות לארוחת ערב עם חברים שלא ראינו שנים, ולא אכפת לי. כמה ימים של סקס מטריף חושים השאירו אותי מאושרת, בטוחה ונאהבת, כך שההפגנות הקטנות האלו של חוסר רגישות לא מותירות את רישומן עליי. הלילה, דן עושה מאמץ עילאי, הוא הולך על שני סיבובים כך שגם אני אוכל לגמור. אושר עילאי.

   

  היום ה-30 והאחרון

   

  יאמי - סקס על הבוקר סוגר את הניסוי - המשחק נגמר.

   

  בימים הראשונים לאחר השלמת המשימה לא יכולנו להאט. כמו שפני סקס של אנרג'ייזר המשכנו בלו"ז היומיומי שלנו. אבל כעת, כמה שבועות אחר-כך, הורדנו את הרגל מעל דוושת החייבים לעשות את זה, והחלקנו חזרה לארבעה או חמישה ימים בשבוע.

   

  הבוקר, ישבנו יחד בכורסא הכחולה שלנו ושוחחנו על השיעורים שלמדנו בחודש שעבר. סביר להניח שלא נדחוף את הגוף שלנו לקיצוניות כזו שוב, אבל החלטנו להמשיך לעשות את זה בקביעות - בשביל הקשר הרגשי כמו גם ההיי הגופני. בין ומסביב לסקס, דיברנו על החלומות הסודיים שלנו, תוכניות לעתיד, תלונות קטנוניות ורעיונות פראיים, יותר מאשר בתקופה בה התחלנו לצאת יחד וסקס כל לילה היה הנורמה.

   

  אני לא יכולה להפסיק לחייך לנוכח ההבנה שלמרות שעשינו את זה מאות פעמים במהלך היחסים שלנו, דן עדיין יכול להרעיד את הסירה שלי, לצלצל בפעמון ולהתניע את המנוע. מעל הכל, הניסוי השובב שלנו דחף את האהבה שלנו קדימה - בין הסדינים ומעבר להם.
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  תשוקה בזוגיות. שמים את הסקס בראש סדר העדיפויות
  צילום: סי די בנק
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים