שתף קטע נבחר

מריבה על נערה במועדון בת"א הסתיימה ברצח

הנרצח, נער בן 17, המוכר היטב למשטרה, התקוטט עם חברים לאחר שחיבק צעירה שהגיעה עמם למועדון ה-TLV. בהמשך הלילה הגיעו החברים לביתו של הנרצח ואחד מהם דקר אותו, על פי החשד, בלבו. צוות מד"א שהגיע למקום מצא את הנער שרוע על הרצפה מת. הנרצח שהה בבית אמו במעצר בית. החשוד ברצח הודה במעשה ואמר: "לא התכוונתי שזה ייגמר כך"

נער בן 17, עבריין המוכר למשטרה, נרצח לפנות בוקר (שבת) בדקירות סכין בצפון תל אביב, כנראה על רקע מריבה על בחורה. המשטרה עצרה את חברו בן ה-17 מבת ים בחשד לביצוע הרצח.

 

תחילה העריכו במשטרה כי מדובר ברצח על רקע סכסוך בין עבריינים, אולם לאחר חקירה התברר כי הרקע לרצח הוא מריבה בין חברים הקשורה בצעירה איתה בילו במועדון ה-TLV בנמל תל-אביב.

 

החשוד ברצח הודה ושיחזר את המעשה מול מצלמות החוקרים: "התעצבנתי אחרי שהוא דקר אותי, באתי אליו הביתה כדי לסגור אתו את החשבון, אך לא ציפיתי שזה יתדרדר לרצח ואני מצטער על כך".

 

מהחקירה עולה כי החשוד ברצח הגיע יחד עם שני חברים וצעירה למועדון ה-TLV, שם הם פגשו את הנרצח. הנרצח החל בשלב מסוים לחבק את הצעירה, וחטף את בקבוק הבירה מידו של חברו, החשוד ברצח.

 

עקב כך פרצה מריבה בין השניים, שעברה אל מחוץ לשטח המועדון, שם שלף הנרצח סכין, ודקר את החשוד בירך. לאחר מכן, כל החבורה עזבה את המקום.

 

בשעה מאוחרת יותר, הגיע החשוד, שלא יכול היה לסבול את ההשפלה, יחד עם שני חבריו לבית אמו של הנרצח, שם הוא שוהה במעצר בית, וקראו לו לרדת.

 

בין השניים שוב התפתחה קטטה, במהלכה שלף החשוד ברצח סכין ודקר אותו דקירה אחת בלב שגרמה למותו.

 

לאחר התקרית עכבה המשטרה את שלושת הנערים לחקירה ומחר הם יובאו להארכת מעצר בבית משפט לנוער בתל אביב.

 

הנער שנרצח, היה כאמור מוכר היטב למשטרה: בחקירות רבות שנוהלו על תיקי עבירות רכוש או על תיקי סמים, שמו עלה שוב ושוב והוא בילה שעות רבות בחדרי החקירות.

 

בחודש אוגוסט השנה הוא הואשם בשוד מזוין בראשון לציון ונשלח ל-180 ימי מעצר בית ובתקופה הזאת כאשר שהה אצל אמו במעצר הבית הוא נעצר בחודש נובמבר השנה במשטרת מרחב איילון בחשד לסחר בסמים.

 

במשטרה סיפרו כי הוא הגיע מדי פעם לחקירות עם אביו, אשר ניסה להניא אותו מהדרך בה בחר והוכיח אותו לעיני החוקרים. אבל גם דברי אביו לא עזרו והוא מצא את עצמו מסתבך שוב ושוב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
הרצח בצפון תל אביב
צילום: אבי כהן
מומלצים