שתף קטע נבחר

האנס הפדופיל איתי ליבוביץ' הוכה נמרצות בכלא

אסירים שפכו מים על מיטתו. כששב לתא, היכו אותו ובעטו בכל חלקי גופו, תוך שהם קוראים לעברו: "אונס קטינות, הלוואי שתסבול כמותן". לבסוף חולץ מידי תוקפיו על-ידי כוחות מיוחדים בכלא

אסירים בכלא ניצן היכו את האנס איתי ליבוביץ'. כך נודע היום (ג') ל-ynet.

 

בעקבות התקיפה קיבל ליבוביץ' טיפול רפואי. אחד מהאסירים שהשתתפו בקטטה הועבר לכלא אחר. ליבוביץ' עצמו הושם בתא של טעוני הגנה.

 

עדי ראייה שהבחינו באסירים תוקפים את ליבוביץ', סיפרו כי היכו אותו בצורה קשה מאוד, ורק התערבותם של כוחות מיוחדים בכלא ניצן הצילה את חייו.

 

האירוע התרחש לפני יומיים באגף 5 בכלא ניצן. ליבוביץ' חזר לתאו, ואז החלו האסירים להתעלל בו: הם שפכו מים רותחים על מיטתו, כדי שלא יוכל לישון עליה.

 

בשלב מסוים התנפלו על ליבוביץ' מספר אסירים והחלו להכות אותו בצורה קשה, תוך שהם מפילים אותו על הארץ ובועטים בו בכל חלקי גופו ובראשו. האסירים צעקו לעברו: "אונס קטינות, הלוואי שתסבול כמוהן".

 

ליבוביץ' התחנן על חייו וזעק לעזרה. הכוחות המיוחדים של הכלא הצליחו להגיע בזמן ולחלץ אותו. בעקבות המקרה הקימה הנהלת הכלא ועדה לבדיקת האירועים.  

 

תגובה

 

בשירות בתי הסוהר מדגישים כי ליבוביץ' לא נזקק לטיפול רפואי. "במהלך שהותו הקצרה במתקן הכליאה", אומרים בשב"ס, "הספיק ליבוביץ' להסתבך בקטטה עם אסירים אחרים. הסיבה העיקרית לקטטה נבעה מכך, שמיטתו הורטבה על-ידי אסיר אשר הועבר לאחד מבתי-הכלא בדרום הארץ. שאר הניצים שהשתתפו בתגרה הופרדו ביניהם, וכך גם האסיר ליבוביץ'".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
ליבוביץ'. נזקק לטיפול רפואי (ארכיון)
צילום: אבי כהן
מומלצים