שתף קטע נבחר

חודשה מלחמת הכרזות בירושלים

הימין הקיצוני ממשיך לתלות כרזות על פיהן "ברק נשען על ערבים שונאי ישראל, ובעזרתם יחלק את ירושלים". באשר לדמיון לאווירת טרום רצח רבין אומרים הפעילים: "אלה אותן מודעות, אך זה לא גורע מהאמת שהן מייצגות"

מלחמת הכרזות נמשכת. אחרי הצהריים (יום א') נתלו ברחבי ירושלים כרזות בהן נראה ראש הממשלה אהוד ברק, כשהוא מוקף בחברי כנסת ערבים, ומעליהם הכיתובים - "ממשלת מיעוט", ו"אהוד ברק נשען על ערבים שונאי ישראל, תומכי ערפאת יימח שמם, ובעזרת קולותיהם הוא יחלק את ירושלים".
שלטי הימין נתלו לאחר שמוקדם יותר בבוקר החזירו פעילי הימין הקיצוני את השלטים שתלו תנועות השמאל, התומכים בנסיעת ראש הממשלה לקמפ דייוויד. אולם השקט, כאמור, לא נמשך זמן רב.
יש לציין כי כרזות ברוח דומה שתולים לאחרונה פעילי הימין הקיצוני, נתלו גם בתקופת ממשלת רבין, והיוו חלק מהאווירה שקדמה לרצח.
פעילי הימין שעומדים מאחורי הפצת השלטים היום הסבירו ל-ynet כי "אלה אמנם אותן המודעות, אבל הדבר לא גורע מהאמת שהן מייצגות. אין למששלת ברק מנדט לעשות ויתורים". אחד הפעילים אף אמר כי "עם פרישת ש"ס, ישראל בעלייה והמפד"ל, אין חובת ציות מוסרי לממשלה שנשענת על קולות של אויבי ישראל".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שאולי שם טוב
ברק בכאפיה. בנעלי רבין
שאולי שם טוב
מומלצים