שתף קטע נבחר

גבעתיים: מרד בכיתה ח'

התלמידים כעסו על כך שלא קיבלו מספיק זמן להתכונן לבחינה והחליטו לבטל אותה. הם התגנבו לכיתה וטינפו אותה בביצים, בצבע ובחול

שלושה תלמידים בכיתה ח' מצאו דרך מקורית אך לא חינוכית לבטל את המבחן שנועד להם: הם "חירבו" את הכיתה.

 

בעיריית גבעתיים עוד לא נרגעו מהאירוע הקשה, שהתרחש באחד מבתי-הספר היסודיים הכי נחשבים בעיר. שלושה מתלמידי כיתה ח' בבית-הספר נעצרו לאחר מה שעשו לכיתה. התלמידים טענו, כי המניע לכך הוא שלא ניתן להם מספיק זמן להתכונן לבחינה ולכן החליטו כי יש "לבטל" אותה.

 

לדברי קצין הנוער של משטרת מרחב דן, רפ"ק רונן שימרי, שלושת התלמידים, בני 13 ו-14, התגנבו בלילה לבית-הספר, נכנסו לכיתה שלהם ושפכו על הרצפה פחית צבע, תבנית ביצים ותכולה של מטף כיבוי. כדי שהדייסה על הרצפה תהיה מושלמת הם שפכו לתוכה את תכולת העציצים והאדניות של הכיתה. והתוצאה: המבחן, שנועד להתקיים למחרת באחת השעות הראשונות – בוטל. כל תלמידי הכיתה היו עסוקים בניקיונות ובחיפוש המחבלים.

 

מאחר שאף אחד מהתלמידים לא הודה במעשה התלוננה מנהלת בית-הספר במשטרה, ושכבת כיתות ח' נכנסה לחקירה. שלושת העבריינים הצעירים החליטו שהמנהלת הגזימה עם החקירות שהיא מנהלת בעזרת המשטרה, והגיעו למסקנה שחייבים ללמד אותה לקח: הפעם, בנוסף לצבע, לביצים ולחול ששפכו בחדר המנהלת, הם ניפצו נורות פלואורסצנט על מכוניתה וניקבו את צמיגי מכוניתה.

 

כשנחקרו במחלק הנוער הודו שלושת הנערים במעשה ושוחררו בערבות. במהלך החקירה התברר, כי תלמידים נוספים היו מעורבים בפעילויות האסורות, והם ייעצרו לחקירה בימים הקרובים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
הנקמה: צבע, ביצים וחול בחדר המנהלת (אילוסטרציה)
צילום: שאול גולן
מומלצים