שתף קטע נבחר

פרס: "הליכוד הפך אותנו לעם אכזרי ועני"

בשיחה עם חברי לשכת מפלגת העבודה תקף פרס את מפלגות הקואליציה וטען כי "הממשלה אינה מסוגלת לתקן את מה שקורה". פרס התייחס גם ליחסה של שינוי לחרדים ואמר כי "מי שנגד הדתיים לא צריך לשנוא אותם". מאוחר יותר, במרכז פרס לשלום, התמקד פרס בתוכנית המדינית של שרון וקרא לשים קץ לסכסוך

יו"ר מפלגת העבודה, חבר הכנסת שמעון פרס, יצא אחר הצהרים (יום א') בקריאה לקיים את הבחירות לכנסת כבר בעתיד הקרוב ולא לחכות למועדן הצפוי, בין אם יוקדם ובין אם לאו.


פרס אמר כי "הממשלה הזו אינה מסוגלת לתקן את מה שקורה. שינוי בעיקר מכה בדתיים ובדת, במפד"ל חושבים שטוב כסא שלם על ארץ ישראל השלמה ואילו הליכוד מנהיג כלכלה אכזרית שמצפצפת על הזקנים, הנכים והילדים".


עוד אמר פרס כי "הדרך הטובה ביותר להבריא את המדינה זה לקיים בחירות חדשות. הליכוד הפך אותנו לעם אכזרי ועני".


פרס, שדיבר בפני חברי לשכת מפלגת העבודה בבית המפלגה שבשכונת התקווה בתל אביב, תקף את מפלגות הקואליציה ו"ליטף" את המפלגות החרדיות. בהתייחסו למפלגת שינוי אמר פרס כי "שנאת דתיים ודת אינה אידיאולוגיה. מי שנגד הדתיים לא צריך לשנוא אותם".


פרס התייחס גם לפרסומים על ממשלת אחדות אפשרית ואמר כי "בכל הספקולציות בעיתון על החלפת הרכב הממשלה אין כל יסוד. כל תוכנית שרון ליציאה מעזה היא משהו שפרח".

מאוחר יותר היום, בכינוס שנערך במרכז פרס לשלום, מתח פרס ביקורת על התוכנית לנסיגה מעזה ואמר כי "מי שחושב שאם נחזיק בפחות שטח, תישאר פחות מריבה - טועה. צריך לשים קץ לסכסוך - אחת ולתמיד". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי אף פי
בעד הקדמת הבחירות. פרס (ארכיון)
צילום: איי אף פי
מומלצים