שתף קטע נבחר

האם "מסלול הכסף" של שרון ובניו עבר בקאריביים?

עיתון "הארץ" מפרסם היום פרטים חדשים אודות חקירת פרשת סיריל קרן שבה מעורבים ראש הממשלה שרון ובניו. חקירת מסלול הכסף, מסתבר, הביאה את חוקרי המשטרה עד לאיים הקאריביים

בעוד בנו של ראש הממשלה, גלעד שרון, מגיע היום שוב לבית המשפט בשל מסמכי פרשת סיריל קרן, מפרסם הבוקר (יום ב') עיתון "הארץ" פרטים חדשים על חקירת המשטרה המסועפת בנושא.

 

על פי הפרסום של הכתב ברוך קרא, אספה המשטרה חומר בפרשה במסגרת חיקור דין שערכה - באיים הקאריביים. המידע נוגע למסלול המפותל שעברו מיליוני הדולרים מאז שיצאו מחוות השקמים, ועד חזרתם, לפי החשד, לאותה חווה; כל זאת, לפי החשד, בסיועם הנדיב של בעלי הון, שחלקם מקורבים זה שנים למשפחת שרון.

 

במשטרה חושדים, על פי הפרסום כי הכסף שהתגלגל בין משפחת שרון לבעלי ההון, הגיעו גם למקומות אקזוטיים במיוחד; הכל, לפי החשד, כדי לטשטש עקבות שעלולים לכאורה להצביע על שוחד, ולהימנע מהטרדותיהן של רשויות אכיפת החוק, ביניהן יחידות מס הכנסה של מדינות שונות, כולל זו של ישראל.

 

לפני מספר שבועות, בעקבות מידע שהגיע לידי הצוות המיוחד מהיחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה), בראשות סגן ניצב נחום לוי, יצאה קבוצת חוקרים לאיים הקאריביים.

 

המטרה היתה לבדוק, בין השאר, חשבון בנק שלפי החשד שימש כחשבון קש במסגרת העברות הכספים מחוות השקמים ובחזרה. בראש הצוות שנסע לקאריביים עמדה ראש יאח"ה, תת-ניצב מירי גולן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דוד רובינגר, ידיעות אחרונות
שרון, סיריל קרן ועמרי. המרדף אחר הכסף
צילום: דוד רובינגר, ידיעות אחרונות
צילום: אלכס קולומויסקי
גלעד שרון. המרדף אחרי המסמכים
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים