שתף קטע נבחר

המשפט על הגדר יועבר בשידור חי באינטרנט

בעקבות העניין הרב שמעורר הדיון בעולם החליטו בבית הדין הבינלאומי בהאג להעביר את הדיון בשידור חי ברשת האינטרנט. בהיכל הצדק, בו ייערך הדיון החל מיום שני הקרוב, יוצבו מצלמות שיעבירו את כל הדיונים לגולשים ברחבי העולם. מי שיפספס את השידור החי יוכל לצפות בו מאוחר יותר באמצות ארכיון האתר

בית הדין הבינלאומי בהאג החליט להעביר בשידור חי באתר האינטרנט שלו את הדיונים בנושא גדר ההפרדה, שצפויים להתחיל ביום שני הקרוב. כך נאמר בהודעה שהתפרסמה הערב (ה') באתר האינטרנט של בית הדין.

 

בהודעה נכתב כי ההחלטה התקבלה בעקבות העניין הרב שמעורר הדיון בעולם בכלל ובתקשורת העולמית בפרט ולאור מספר מקומות הישיבה המועט בבית הדין ב"ארמון השלום" בהאג. עוד נאמר כי גם בעתיד ייעשה שימוש בטכנולוגיה זו בדיונים אחרים שיעוררו עניין בעולם.

 

הדיונים יצולמו על ידי רשת מצלמות פנימית בהיכל הצדק בארמון השלום ויועברו באנגלית ובצרפתית באתר האינטרנט.

 

לוח הזמנים של הדיונים מפורסם אף הוא באתר הרשמי. שמות הדוברים והעדים בדיון יוכרזו על ידי אב בית הדין כך שגם הצופים באינטרנט יוכלו להתעדכן בנעשה בדיון.

 

בבית הדין מזהירים כי ייתכנו שיבושים בשידור החי בשל עומס הגולשים הצפוי באתר ומבקשים מכל הצופים להיעזר בסבלנות. מי שהפסיד את השידור החי יוכל לצפות בו מאוחר יותר, בארכיון האתר.

 

בכל מקרה, את ההפגנות הצפויות מחוץ לבית הדין יוכלו ככל הנראה הגולשים והצופים לראות- רק בטלוויזיה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בית הדין בהאג. פשוט אינו גדול מספיק
אולם הדיונים. מצלמות יעבירו בשידור חי לאינטרנט
מומלצים