שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  רקסי, תרתום את עצמך בבקשה

  עיריית סנטה פה עומדת לדרוש מתושביה לחגור גם את חיות המחמד שלהם והפסיון של ישו מחזיר פושעים בתשובה

  חובה לחגור גם מאחור, רקסי

   

  העיר סנטה פה עומדת לחייב את בעלי חיות המחמד לחגור את המחמדים שלהם בחגורות בטיחות מיוחדת בזמן הנסיעה במכונית. הצו, שאושר כבר על ידי ועדת הבטיחות העירונית, מורה גם כי "בעלי חיים שיושבים בארגזים פתוחים יהיו קשורים בצורה כזאת שלא יוכלו לעוף דרף חלון המכונית".

   

  קייט רינדי, מנהלת מקלט בעלי החיים של סנטה פה, שעזרה לפתח את הצעת החוק הזאת, מסבירה כי גם כלובי נשיאה ניידים של בעלי חיים, שיהיו רתומים למושבים - יהיו טובים למטרה זו. "כמו שאנשים צריכים להיות בטוחים כשהם נוסעים ברכב - כך גם החיות", אמרה.

   

  בשוק נמצאים מספר עזרים שמתחברים לחגורת הבטיחות ומרסנים את הכלבים למקומם. מחירם 20-30 דולר

   

  הפסיון של ישו לעזרת המשטרה

   

  אוסלו. ג'וני אולסון, ניאו-נאצי נורווגי בן ה-41, התוודה שלשום כי הוא זה שהניח שני מטעני נפץ באוסלו לפני כעשור. אולסון החליט להסגיר את עצמו למשטרה מייד אחרי שסיים לצפות בסרטו של מל גיבסון: "הפסיון של ישו". הוא יצא מבית הקולנוע ופנה הישר לתחנת המשטרה, שם הודה כי הוא עומד מאחורי תעלומת הנחת המטענים נגד אנרכיסטים, אי שם באמצע שנות ה-90'.

   

  משטרת אוסלו תאשים אותו בהצתה, שכן אף אחד לא נהרג בפיצוצים שקרו ב-94' וב-95', בזמן מאבקים קשים בין ניאו-נאצים ואנרכיסטים.

   

  "המקרה הזה לא משנה את דעתי על הסרט כהוא זה", אמר הבישוף גונר סטאלסט לעיתון יומי נורווגי. סטאלסט חזר על טענתו, לפיה הסרט מהלל סאדיזם ועינויים.

   

  הפסיון של ישו לעזרת המשטרה II

   

  יוסטון. במשטרה היו משוכנעים שאשלי ניקול ווילסון בת ה-19 התאבדה בתלייה ב-18 בינואר. ווילסון נמצאה מתה בביתה, כשלידה מכתב התאבדות בו סיפרה על ייאושה מהחיים. אבל דן ליץ' שינה השבוע את התמונה. ליץ' נכנס לתחנת המשטרה והודה ברציחתה של ווילסון, שהיתה חברתו. דוברת המשטרה המקומית, ג'ני גיי' סיפרה: "ליץ' חיפש מחילה. הוא הסביר שכשדיבר עם חבר וראה את הסרט 'הפסיון של ישו' הוא הרגיש חרטה על מעשיו".

   

  ליץ' הסביר לחוקריו שהרג את חברתו, כיוון שנכנסה להריון ממנו והוא לא רצה להמשיך את הקשר איתה. הוא ביים את הרצח, כך שייראה כאילו היא תלתה את עצמה.

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עמית שאבי
  טוב, אתה לא צריך לחגור
  צילום: עמית שאבי
  צילום: איי פי
  הפסיון של ישו. מהקולנוע לתחנת המשטרה
  צילום: איי פי
  מומלצים