שתף קטע נבחר

בית"ר מתגייסת נגד ההתנתקות - מתוך מצודת זאב

תרכז מאמץ מתוך מעוז הליכוד לקראת משאל המתפקדים. כמשקל נגד למופז, יגוייס אלוף במילואים מחיל-האוויר. ראש ההנהגה העולמית של התנועה: "נלהיב את הגרעין הקשה ונדרוש מראש הממשלה הסברים על השינוי הקיצוני בעמדתו"

הקמפיין על ליבותיהם של מתפקדי הליכוד בעיצומו, ומתברר שלא רק מועצת יש"ע לוקחת בו חלק: תנועת בית"ר מתגייסת למאבק נגד תוכנית ההתנתקות, לקראת משאל המתפקדים.

 

 

מיד לאחר הודעתו של ראש הממשלה על הכוונה לערוך "משאל עם" בתוך המפלגה, נערכו בבית"ר לקמפיין נגדי, שכותרתו: "הליכוד לא מתקפל". בתנועה פתחו מוקד טלפוני לקבלת פניות ופתחו בסבב פגישות עם ראשי הסניפים, בניסיון לאייש מטות אזוריים עד למשאל.  

 

עד כמה שהדבר עשוי להישמע מוזר, המאבק יתנהל מתוך מצודת זאב, מעוז הליכוד, שם, בקומה השביעית, נמצא מטה בית"ר. 

 

לדברי ראש ההנהגה העולמית של בית"ר, דני דנון, כל הפעילות תיעשה בהתנדבות. בוגרי בית"ר, כ-300 איש - להערכת ראשי התנועה, יתפזרו בצמתים ברחבי הארץ ויחלקו סטיקרים ועלונים. בנוסף מתוכננים חוגי בית, כדי להסביר למתפקדי הליכוד על מגרעות התוכנית המדינית.  

 

"אין לנו ספק", אומר דנון, "שמתפקדי הליכוד יעבירו מסר ברור לראש הממשלה, לפיו הליכוד לא מתקפל ולא נכנע לטרור. ניסיון העבר הוכיח שכאשר ארץ ישראל נמצאת בסכנה, חברי הליכוד מתגייסים למאבק על הבית. במהלך הקמפיין נדרוש מראש הממשלה הסברים על השינוי הקיצוני שחל בעמדתו ארוכת השנים".  

 

"האידאולוגיה תנצח", סבור דנון, שקורא לאחד את כל הגופים שפועלים נגד התוכנית תחת קורת גג אחת. "נלהיב את הגרעין הקשה ונקיים מאבק מול הקמפיין של ראש הממשלה". בהזדמנות זו חושף דנון כי מתנהל משא ומתן מתקדם עם אלוף במילואים, איש חיל-האוויר, בתקווה שיוכל להוות משקל נגד לשר הביטחון מופז, התומך בתוכנית.    

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מיכאל קרמר
"הליכוד יגן על הבית". שרון על רקע ז'בוטינסקי, מייסד בית"ר
צילום: מיכאל קרמר
מומלצים