שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  "הפדופיל מקריית אונו תקף כמעט כל יום"

  יחזקאל בקל, החשוד בתקיפת ילדות, בהתעללות מינית ובמעשי אינוס, משתף פעולה עם חוקריו. הוא הודה בעשרות מקרים של תקיפת ילדות בכל רחבי הארץ. עד כה הוציאה המשטרה 80 תיקים של מתלוננות על עברייני מין, בניסיון לבדוק אם היה מעורב בהם

  אכזריות יום-יומית - המשטרה טוענת כי הפדופיל מקריית אונו, יחזקאל בקל, תקף מינית ילדות ונערות כמעט מדי יום בשנים האחרונות. כך נחשף היום (ו') בבית משפט השלום בתל-אביב, שהאריך את מעצרו בשבוע.

   

  במשטרה מעריכים שמדובר באחד הפדופילים שפגע במספר הילדות הגדול ביותר במדינה מאז ומעולם, זאת כיוון שפעל ללא הפסקה במשך שנים רבות.

   

  מפקד משטרת מסובים, סגן ניצב אילן מור, כי בחקירה אינטנסיבית שערכו בימים האחרונים נגד בקל, הוא לא הפסיק לספר על עוד ועוד תקיפות

  מיניות שביצע בכל רחבי הארץ: "בשנים האחרונות ביצע יחזקאל בקל כמעט מדי יום מעשה מגונה ומעשי אינוס בילדות ונערות".  

   

  בתחילת החקירה טען בקל, כי הוא מונע על ידי דחף בלתי נשלט, שהשטן משתלט עליו, וכשילדות היו בוכות היה מתעשת ומשחרר אותן. בחקירתו הודה בין השאר בתקיפה מינית של ילדה בת 7, שאת ידיה הצמיד לקיר ואז ביצע בה את זממו. כשהחלה לבכות, אמר לה: "מותר לך לבכות אבל תבכי בשקט". כך, השתיק עוד ילדות רבות.

   

  לפני שהגיע לדיון בהארכת מעצרו, סיפר בקל לשוטרים על מעשים שביצע גם בעפולה ובאילת. למרות זאת, רק כמה עשרות ילדות העזו להתלונן נגדו, מאחר שהורים רבים לא מוכנים לחשוף את ילדותיהם לתהליך הגשת התלונה וההתמודדות עם ההליך המשפטי.

   

  אחד ההורים שהגיע למשטרה, אמר: "אני מאמין בשכחה. אם לא זוכרים, כנראה שלא קרה שום דבר רע". במשטרה ממשיכים לחפש בנות נוספות שנפלו קורבן למעשיו של בקל, מוסכניק מראשון לציון ללא עבר פלילי, שבמשך השנים האחרונות פעל באין מפריע.

   

  המשטרה בודקת 80 תיקים

   

  ככל הידוע כעת, המקרה הראשון בו תקף ילדה ארע לפני 16 שנה, אז פגע בילדה בת 10. היום היא בת 26 והמשטרה נמצאת בקשר עמה, כדי לדעת כיצד פעל.

   

  מתיקי התלונות שהוגשו נגדו עולה, כי בחלק מהמקרים מדובר באלימות קשה שנקט כלפי אותן ילדות, שאף ניסה לאנוס. בקל מצידו לא מסתיר את המעשים ואף מספק לשוטרים עוד ועוד מידע. עד כה מדובר בעשרות מקרים בהם הודה.

   

  משטרת מסובים חשפה כשמונים תיקים של ילדות שהתלוננו על עבריין מין שפגע בהן, והחלה לבדוק כל תלונה.

   

  ייתכן שבקל הוא זה שהטיל אימה לפני מספר חודשים על תלמידות בתי ספר בפתח תקווה, כשתקף מינית מספר ילדות. בעקבות המקרים שלחה העירייה מכתבים להורים, בהם ביקשה מהם להגביר את עירנותם.

   

  נציגת המשטרה, רס"מ כרמלה טריקי, ביקשה מבית המשפט זמן נוסף כדי שהשוטרים ימשיכו בחקירת בקל, כדי לחשוף עוד מקרי תקיפה והתעללות, וכדי לגבש נגדו כתב אישום. בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה והורה, כאמור, על הארכת מעצרו בשבעה ימים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים