שתף קטע נבחר

ברק: ליברמן ייעץ לפלסטינים ערב קמפ דיוויד

לדברי ראש הממשלה, בעת הפסגה נפגש ליברמן עם גורמים פלסטינים ואמר להם: "עם הממשלה שלנו תשיגו הסכם טוב יותר, אל תחתמו עם ברק". יו"ר ישראל ביתנו מכחיש

יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, הציע לגורמים פלסטינים, שעמם נפגש בעת הפסגה בקמפ דיוויד, לא לחתום על הסכם עם ראש הממשלה, אהוד ברק, כי עם ממשלה של הימין ישיגו הסכם טוב יותר - כך סיפר אתמול (יום א') ברק בישיבת הממשלה.
לאחר שברק תקף את הליכוד בישיבה והאשימו בחוסר אחריות על כך שאינו מצטרף לממשלת חירום, דיבר השר שמעון פרס על ליברמן וכינה אותו "ההיסטוריון הזה שמשווה אותנו למשטר וישי".
בתגובה אמר ברק: "ההיסטוריון הזה, יחד עם חבריו מפרשת בראון, סגר עסקה עם הפלסטינים כשהיינו בקמפ-דיוויד, ואני מקווה שזו רק עסקה מדינית". ראש הממשלה הוסיף כי ערב פסגת קמפ דיוויד נפגש ליברמן עם גורמים פלסטינים ואמר להם: "עם הממשלה שלנו תשיגו הסכם טוב יותר, אל תחתמו עם ברק".
ליברמן אינו מכחיש כי הוא נפגש עם גורמים פלסטינים מדי פעם, וכי קיים עמם פגישות בעת פסגת קמפ דיוויד, אך הוא דוחה בכל תוקף את הטענה לקיומה של עסקה כזאת.
"האמירות ההיסטריות של אהוד ברק בשבועות האחרונים מחזקות את העובדה שראש הממשלה נמצא בלחץ", ציין, "אבל הפעם, בניגוד לעבר, הוא לא יצליח לברוח מאחריות על רצף הכישלונות שלו, ובקרוב ישלח אותו העם הביתה".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום : איי פי
ברק. אני מקווה שזו רק עסקה מדינית
צילום : איי פי
זום 77
ליברמן. ברק בלחץ
זום 77
מומלצים