שתף קטע נבחר

בעקבות פרסום ynet: אופ"א החזירה לנו את השטחים

מי שמקליק משפיע: גל של אי-מיילים ותגובות נזעמות על מפת גבולות 67' שהוצמדה לישראל באתר הרשמי, הביא את אופ"א להחזיר אותנו לגודל הרשמי - כולל השטחים. הגולן, אגב, עדיין של הסורים

פעם בכמה שנים קוראת לכם המערכת הדמוקרטית ללכת לקלפי כדי להצביע ולהשפיע. מספרים לכם שאתם תקבעו את גובה המיסים, את צורת החיים, אפילו את גבולות המדינה. בישראל, כמעט תמיד, להצבעה שלכם אין שום יכולת לשנות משהו.

 

באופ"א, לעומת זאת, זכה הגולש הישראלי לכבוד השמור לראשי ממשלה ומקבלי החלטות - הזכות לעצב את גבולותיה של מדינת ישראל. אריאל שרון מקיז דם במפלגה, בממשלה וברחבי עולם כדי לעצב את פני האומה ואילו אתם נזקקתם ללחיצת אצבע כדי לשנות את מפת ארץ ישראל.


צילום מפה מתוך אתר אופ
הביס במפה לפני האי-מיילים...

 

כזכור, לפני כשבוע פורסמה באתר הרשמי של אופ"א סקירה של הכדורגל הישראלי. לצד הסיפורים על שפיגלר, ברקוביץ' ואיצטדיון ר"ג, פורסמה גם מפת ארץ ישראל. לדאבונם של גולשים רבים, הוחזרה ישראל לגבולות 67' ונותקה באופן חד-צדדי מיהודה ושומרון.


אופ
....ואחרי האי-מיילים

 

הפרסום ב-ynet גרר גל תגובות של גולשים, שגם הפציצו את משרדי ההתאחדות האירופית בפקסים וטלפונים. גופים רשמיים שונים פנו אף הם לראשי ההתאחדות, ולבסוף, בתום מלחמה קצרה, חזרה ישראל לגודל הכמעט רשמי שלה (כרגע, לפחות), הכולל את יהודה, שומרון וחבל עזה.

 

אופ"א אמנם דאגה לצבוע את השטחים בגוון מעט יותר כהה והשאירה את הגולן בידי הסורים, אולם עדיין אתם יכולים לטפוח לעצמכם על השכם ועל העכבר: מי שמקליק - משפיע.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
לו זה היה כה פשוט. אריאל שרון
צילום: איי פי
מומלצים