שתף קטע נבחר

שלך כל כך מכוערת!!

יש לנו פה בלונדינית אחת, כבשה אחת, אחד שמנסה להחזיר את עלומיה האבודים של אשתו והגדרה מצויינת לרגשות מעורבים

איש אחד, רעייתו ושמונת ילדיהם חיכו בתחנת אוטובוס. לאחר דקות אחדות הצטרף לקבוצה עיוור. כשהאוטובוס הגיע וכולם ניסו להיכנס, התברר שהאוטובוס כל כך עמוס, עד שלא נשאר מקום לכולם. נהג האוטובוס הודיע לעיוור ולאיש שהם חייבים לרדת. השניים ירדו והחלו ללכת ברגל.

 

כמה דקות אחרי שהתחילו לצעוד, הנקישות של מקל העיור החלו לעלות על העצבים של האיש, וקצת גם להפחיד אותו. לבסוף הוא אמר לו: "אתה יודע, הנקישות של המקל שלך ממש מפחידות. למה אתה לא מתקין פקק גומי בקצה המקל שלך?".

 

העיוור השיב: "אם אתה היית מתקין גומי בקצה של המקל שלך, יכולנו עכשיו שנינו לנסוע באוטובוס במקום ללכת ברגל...".

 

*****

 

ניצול מאוניה טובעת מגיע לאי בודד. מרחוק הוא רואה איש שנראה כמו רובינזון קרוזו מזיין כבשה. הניצול ההמום צורח על האיש: "תגיד לי, אתה נורמלי?!".

 

האיש: "תקשיב חבוב, אני 15 שנה על האי הזה - ובחורות אין. יגיע היום שגם אתה תעשה את מה שאני עושה".

 

הניצול התעצבן והלך לדרכו.

 

אחרי 3 חודשים ייצרו גבר עליו. הוא הסתכל שמאלה וימינה, וידא שאף אחד לא רואה, תפס כבשה והתחיל לזיין אותה. לפתע נשמע קול צחוק אדיר מאחת הגבעות. הניצול המובך ראה את האיש מחזיק ביד אחת את בטנו ומתגלגל מצחוק. הניצול התעצבן:"מה אתה צוחק, אתה לא מזיין כבשים?".

 

האיש ממשיך לצחוק: "כן, אבל תראה את שלך – היא כל כך מכוערת!".

 

*****

 

בלונדינית אחת שסבלה מעודף משקל הגיעה לפגישה אצל דיאטנית. "אני רוצה שתאכלי רגיל יומיים", הורתה לה המומחית, "אז תדלגי יום – ותתחילי הכל מהתחלה... תוך שבועיים תורידי לפחות שלושה קילו".

 

כעבור שבועיים הבלונדינית חוזרת והדיאטנית נדהמת לראות שהיא רזתה בעשרה קילו. "זה פשוט מדהים!", היא אומרת, "פעלת לפי ההוראות שלי?".

 

"כן", עונה הבלונדינית, "למרות שכמעט התפגרתי ביום השלישי".

 

"מרעב?".

 

"לא, מהדילוגים".

 

*****

 

מר ירדני נכנס לרופא, כדי לקבל את תוצאות הבדיקה של אשתו.

 

"אוי, אני מצטער, אומר הרופא", "יש לנו פה בעיה רצינית: יש לנו 2 תוצאות בדיקה עבור שתי גברת ירדני שהיו אצלנו במרפאה, ואנחנו לא יודעים איזו בדיקה שייכת לאישתך... אני לא יודע איך לבשר לך את זה... אלה שתי תוצאות שהאחת גרועה והשנייה נוראית".

 

"מה יש להן?!", שואל מר ירדני בבהלה.

 

"בדיקה אחת מראה על מחלת אלצהיימר. השנייה מצביעה על הידבקות באיידס".

 

"זה נורא! מה אני אעשה?!".

 

"תראה", אומר הרופא, "מה שהכי כדאי לך לעשות זה להוריד אותה במרכז העיר ולברוח עם האוטו. אם היא חוזרת – אל תשכב איתה אף פעם".

 

*****

 

אב ובנו שהיו רחוקים מציוויליזציה וכמעט לא הכירו את העולם המודרני הגיעו יום אחד למרכז מסחרי. הם נדהמו שם כמעט מכל דבר, אבל בעיקר משני קירות מבריקים בצבע אפור, שהתרחקו והתקרבו אחד אל השני.

 

"מה זה, אבא?", שאל הילד.

 

האב השיב: "בחיים לא ראיתי דבר כזה. אין לי מושג מה זה".

 

בזמן שהאב והבן הסתכלו על הקירות הנעים, כשעיניים קרועות מפליאה, אישה קשישה על כיסא גלגלים התקרבה אל הקירות ולחצה על כפתור. הקירות נפתחו והקשישה דחפה את עצמה ונכנסה לתוך חדר קטן.

 

הקירות נסגרו והאיש והבן שלו ראו שאורות נדלקים מעל הקירות ובהם מופיעים מספרים שעולים כל הזמן עד שהם נעצרו. הם המשיכו להסתכל על האורות וגילו שהמספרים שמופיעים מתחילים לרדת. הקירות נפתחו שוב ואישה יפהפיה בת 24 יצאה החוצה מהחדר הקטן.

 

האב פנה אל הבן שלו ואמר: "לך תביא את אמא מהר!!!".

 

*****

 

מה ההגדרה הכי טובה ל"רגשות מעורבים"?

 

לראות את החותנת שלך מתגלגלת במורד הגבעה עם האוטו החדש שלך.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים הורנשטיין
תראה איזה מכוערת שלך...
צילום: חיים הורנשטיין
צילום: גבי מנשה
לך תביא את אמא!
צילום: גבי מנשה
מומלצים