שתף קטע נבחר

צלי רשף ירוויח 1.4 מיליון ש' בשנה כמנכ"ל ארלדן

יעבור מיו"ר החברה לתפקיד המנכ"ל, במקום אביו, אשר רשף; חברת ההשקעות נשלטת על-ידי מספר משקיעים ובראשם משפחת רשף; החברה מחזיקה בכ-90% ממניות הוצאת הספרים כתר

צלי רשף, מראשי תנועת שלום עכשיו, יזכה לעלות שכר של 1.4 מיליון שקל לשנה כמנכ"ל חברת ההשקעות ארלדן.

 

בתחילת ספטמבר אמור להתבצע שינוי בהנהלתה הבכירה של ארלדן. רשף אמור לעבור מכס יו"ר החברה לכיסא המנכ"ל, ולהחליף בתפקיד את אביו, אשר רשף. ארלדן נשלטת על-ידי מספר משקיעים ובראשם משפחת רשף, שעליה נמנה גם השדר רפי רשף (אחיו של צלי). לחברה שתי אחזקות עיקריות, מחצית ממניות השליטה ביבואנית הרכיבים הבורסאית טלסיס וכ-90% ממניות הוצאת הספרים כתר.

 

ארלדן מבקשת להעניק למנכ"ל הנכנס שכר חודשי בגובה 90 אלף שקל, מכונית הולמת, ביטוח מנהלים, קרן השתלמות ושאר הטבות, שעלותן לחברה נאמדת בכ-1.4 מיליון שקל לשנה. חוזה ההעסקה שמקבל צלי רשף אינו תחום בזמן, ואולם החברה רשאית להפסיקו בהודעה מראש של 12 חודשים.

 

במסגרת תפקידו, יהיה רשף אחראי על ארגון וניהול נכסי החברה, מינוי עובדים וקביעת תנאי העסקתם וכן פיקוח על פעילות עובדי החברה. עם כניסתו לג'וב החדש יוותר רשף על שכר שנתי של כ-260 אלף שקל, שלו הוא זכאי מתוקף תפקידו כיו"ר חברת כתר.

 

צלי רשף משמש כדירקטור בארלדן משנת 1991, וכיו"ר משנת 2000. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר במשפטים, שניהם מהאוניברסטיה העברית.

 

את התואר השני (מוסמך במשפטים) השיג מאוניברסיטת הארוורד. אתמול אישר דירקטוריון ארלדן את תנאי העסקתו של רשף, ובעוד כ-3 שבועות יובא ההסכם לאישור אסיפת בעלי המניות של החברה.

 

בארלדן טוענים, כי ניסיונו המקצועי של רשף, הכשרתו כעוד וכלכלן והיותו מעורב באופן פעיל בענייני החברה מצדיקים את מינויו. ארלדן, הנסחרת בתל-אביב לפי שווי שוק של 193 מיליון שקל, סיימה את הרבעון הראשון של 2004 עם רווח נקי של כ-3 מיליון שקל בהמשך לרווח נקי של 7.4 מיליון שקל בשנת 2003.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זום 77
צלי רשף. משמש כיו"ר החברה משנת 2000
זום 77
מומלצים