שתף קטע נבחר

בראיינט דחף את קופרפילד בטקס פרסי המוזיקה

הכדורסלן מתקשה להתאושש מפרשת האונס ממנה נחלץ בקושי. בראיינט, שהוזמן לטקס חלוקת פרסי המוזיקה בלאס וגאס, נראה במצב רוח ירוד ואף הסתבך עם הקוסם הידוע, שהסתיר לו

במשך כמעט שנה עמד קובי בראיינט בקידמת הבמה התקשורתית, בגלל פרשת האונס בה הואשם על ידי עובדת בית המלון באיגל קולורדו. לפני כחודש, אמנם בוטל המשפט המתוכנן נגד כוכב לוס אנג'לס לייקרס, אולם עתה מדווחים טורי הרכילות בארצות הברית כי בראיינט הסתבך שוב. הפעם מדובר בתקרית שאירעה מאחורי הקלעים בלאס וגאס, שם נערך לפני שבוע טקס חלוקת פרסי המוזיקה. על פי אחד מהנוכחים בטקס, בראיינט שהוזמן להשתתף בטקס, התחיל את הערב בפלירטוטים עם נושאות הפרסים החטובות וסיים אותו בהתנהגות גסה כלפי הקוסם הידוע, דייויד קופרפילד.

 

"בראיינט התנהג באופן סופר-חברותי ובמידה מסוימת פלירטט עם הנשים הצעירות שלבשו בגדים צמודים ונשאו את הפרסים אל הבמה", סיפר עד הראיה. "אחרי שהוא הופיע על הבמה וזכה לקריאות בוז מהקהל, חזר בראיינט אל מאחורי הקלעים כשהוא במצב רוח ירוד". העד טען כי את תסכולו, פרק בראיינט דווקא על אחד מהסלבריטיז האחרים שהוזמנו לטקס, הקוסם הידוע דייויד קופרפילד.

 

"בשלב זה, עלה לבמה הזמר אשר (שזכה בפרסים בשלושה קטגוריות, כמו להקת 'אאוטקאסט') והחל בהופעה" סיפר העד. "קובי אמר: 'אני חייב לראות את זה'. הבעיה היתה שדייויד קופרפילד וכמה מחבריו צפו בהופעה והוא לא הצליח לראות את המתרחש על הבמה, אז הוא פילס את דרכו בגסות דרך קופרפילד והדף אותו הצידה. אחר כך, דייויד אמר משהו כמו: ' אולי אני פשוט צריך לאחוז בצווארו או משהו כזה' (רמיזה למקרה האונס כפי שתואר בתקשורת)".

 

קופרפילד סירב לאשר את דבר התקרית, ולבטח לא עושה ממנה סיפור גדול. "קובי לא דחף אותי" טען הקוסם, "אני דחפתי אותו ויש בידי דגימת די.אן.איי. שתוכיח זאת". את תגובתו של בראיינט לא ניתן היה להשיג למרות שרכילאי המדינה ניסו ליצור איתו קשר. אחרי שהסתבך עם קוסם ברמתו של קופרפילד, שמועות מדברות על כך שהוא פשוט נעלם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אי פי
קופרפילד (מימין). הקוסם ינקום?
אי פי
מומלצים